mfnews.ir

آرشیو
از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
1 صفحه

گزارش تصویری / سفر رئیس بنیاد مستضعفان به استان گلستان

پرویز فتاح، رئیس بنیاد مستضعفان در جریان سفر به استان گلستان از پروژه بیمارستان ۶۴ تختخوابی مراوه تپه و کارخانه سیمان پیوند گلستان بازدید کرد. وی همچنین طی مراسمی ۲ هزار سند املاک علوی را به اهالی شرق استان گلستان اهدا کرد.

گزارش تصویری / نمایشگاه کتاب «عید تا عید»

نمایشگاه کتاب «عید تا عید» به همت مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان به مناسبت هفته ولایت در محل ساختمان مرکزی بنیاد مستضعفان برگزار شد. در این نمایشگاه کتاب‌هایی با محتوای مذهبی، انقلابی، شعر، کودک و رمان عرضه شده است.

گزارش تصویری/ برگزاری محفل انس با قرآن کریم در بنیاد مستضعفان

به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و وفات حضرت خدیجه کبری (س) محفل انس با قرآن کریم در بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی برگزار شد. این محفل پس از اقامه نماز جماعت ظهر و عصر با تلاوت حامد شاکرنژاد و مهدی عادلی، دو قاری بین المللی کشورمان و همچنین اجرای گروه تواشیح محراب در نمازخانه ساختمان شماره یک این بنیاد برپا شد. در پایان این مراسم کتاب زندگی حضرت خدیجه کبری(س) به نمازگزاران اهدا شد.

گزارش تصویری/ جلسه مصاحبه جذب جوانان مستعد بنیاد مستضعفان

جلسه مصاحبه انتخاب گروه‌های نهم و دهم طرح جوانان مستعد بنیاد مستضعفان در روز یکشنبه ۹۸/۰۲/۲۲ با حضور ۱۶ نفر از همکاران شاغل گروه بنیاد توسط مدیران ارشد برگزار شد. شایان ذکر است این طرح از سال ۹۴ با تشکیل کمیته‌ای منتخب از سوی ریاست بنیاد آغاز و تا پایان سال ۱۳۹۷، در قالب انتخاب ۸ گروه ۲۰ نفره جوانان مستعد انجام پذیرفته است. این طرح توسعه‌ای شامل دوره‌های بازآموزی، بازدید‌های دوره‌ای جهت شناخت بیشتر بنیاد، استفاده از ایده‌ها و گزارشات جوانان مستعد و مشارکت در پروژه‌ها می‌باشد.

گزارش تصویری/ اولین همایش هم اندیشی سامانه GIS سازمان اموال و املاک

اولین همایش هم اندیشی سامانه GIS سازمان اموال و املاک با حضور حسن کاری، رئیس این سازمان و مدیران و مسئولان مربوطه برگزار شد. سامانه GIS به منظور ساماندهی اطلاعاتی کلیه نقشه‌های املاک بنیاد مستضعفان در یک پایگاه داده بصورت یک پارچه ذخیره و مدیریت می‌شود.

گزارش تصویری/ جلسه مصاحبه جذب جوانان مستعد بنیاد مستضعفان

جلسه مصاحبه انتخاب گروه نهم طرح جوانان مستعد بنیاد مستضعفان با حضور ۱۵ نفر از همکاران گروه بنیاد برگزار شد. شایان ذکر است این طرح از سال ۹۴ با تشکیل کمیته‌ای منتخب از سوی ریاست بنیاد آغاز و تا پایان سال ۱۳۹۷، در قالب انتخاب ۸ گروه ۲۰ نفره جوانان مستعد انجام پذیرفته است. این طرح توسعه‌ای شامل دوره‌های بازآموزی، بازدید‌های دوره‌ای جهت شناخت بیشتر بنیاد، استفاده از ایده‌ها و گزارشات جوانان مستعد و مشارکت در پروژه‌ها می‌باشد.

گزارش تصویری بازدید مهندس سعیدی کیا از مناطق سیل زده استان لرستان

رئیس بنیاد مستضعفان در جریان بازدید از شهرستان سیل زده معمولان گفت: بنیاد از همین امروز آمادگی دارد هر فردی قصد دارد برای ایجاد اشتغال در مناطق سیل زده اقدام نماید بعد از تایید استانداری به او وام پرداخت نماید.