mfnews.ir

آرشیو
از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
1 صفحه

گزارش تصویری / بازدید خبرنگاران و اصحاب رسانه از کاخ مرمر

جمعی از خبرنگاران و اصحاب رسانه پس از ۴ دهه از مجموعه کاخ مرمر بازدید کردند. قرار است بخشی از اشیا تاریخی موجود در گنجینه‌های موسسه موزه‌های بنیاد مستضعفان باعنوان موزه هنر ایران در این مجموعه فرهنگی - تاریخی به نمایش عمومی گذاشته شود.

گزارش تصویری/ نمایش توانمندی‌های بومی بنیاد مستضعفان در نمایشگاه ملی فولاد ایران

هلدینگ کاوه پارس متعلق به بنیاد مستضعفان با حضور در دومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران، توانمندی‌های بومی خود برای تامین قطعات مورد نیاز صنعت فولاد کشور را به نمایش گذاشت. این جشنواره و نمایشگاه، با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و علی آقا محمدی مدیر گروه اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری افتتاح شد. معاون وزیر صنعت و رئیس هیئت عامل ایمیدرو نیز با اشاره به برگزاری نخستین میز ساخت داخل در صنعت فولاد، از تحقق کاهش ارزبری ۵۰۰ میلیون یورویی در اولین میز ساخت داخل فولاد خبر داد.

گزارش تصویری/ برگزاری محفل انس با قرآن کریم در بنیاد مستضعفان

به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و وفات حضرت خدیجه کبری (س) محفل انس با قرآن کریم در بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی برگزار شد. این محفل پس از اقامه نماز جماعت ظهر و عصر با تلاوت حامد شاکرنژاد و مهدی عادلی، دو قاری بین المللی کشورمان و همچنین اجرای گروه تواشیح محراب در نمازخانه ساختمان شماره یک این بنیاد برپا شد. در پایان این مراسم کتاب زندگی حضرت خدیجه کبری(س) به نمازگزاران اهدا شد.

گزارش تصویری/ جلسه مصاحبه جذب جوانان مستعد بنیاد مستضعفان

جلسه مصاحبه انتخاب گروه‌های نهم و دهم طرح جوانان مستعد بنیاد مستضعفان در روز یکشنبه ۹۸/۰۲/۲۲ با حضور ۱۶ نفر از همکاران شاغل گروه بنیاد توسط مدیران ارشد برگزار شد. شایان ذکر است این طرح از سال ۹۴ با تشکیل کمیته‌ای منتخب از سوی ریاست بنیاد آغاز و تا پایان سال ۱۳۹۷، در قالب انتخاب ۸ گروه ۲۰ نفره جوانان مستعد انجام پذیرفته است. این طرح توسعه‌ای شامل دوره‌های بازآموزی، بازدید‌های دوره‌ای جهت شناخت بیشتر بنیاد، استفاده از ایده‌ها و گزارشات جوانان مستعد و مشارکت در پروژه‌ها می‌باشد.

گزارش تصویری/ اولین همایش هم اندیشی سامانه GIS سازمان اموال و املاک

اولین همایش هم اندیشی سامانه GIS سازمان اموال و املاک با حضور حسن کاری، رئیس این سازمان و مدیران و مسئولان مربوطه برگزار شد. سامانه GIS به منظور ساماندهی اطلاعاتی کلیه نقشه‌های املاک بنیاد مستضعفان در یک پایگاه داده بصورت یک پارچه ذخیره و مدیریت می‌شود.

گزارش تصویری/ جلسه مصاحبه جذب جوانان مستعد بنیاد مستضعفان

جلسه مصاحبه انتخاب گروه نهم طرح جوانان مستعد بنیاد مستضعفان با حضور ۱۵ نفر از همکاران گروه بنیاد برگزار شد. شایان ذکر است این طرح از سال ۹۴ با تشکیل کمیته‌ای منتخب از سوی ریاست بنیاد آغاز و تا پایان سال ۱۳۹۷، در قالب انتخاب ۸ گروه ۲۰ نفره جوانان مستعد انجام پذیرفته است. این طرح توسعه‌ای شامل دوره‌های بازآموزی، بازدید‌های دوره‌ای جهت شناخت بیشتر بنیاد، استفاده از ایده‌ها و گزارشات جوانان مستعد و مشارکت در پروژه‌ها می‌باشد.

گزارش تصویری بازدید مهندس سعیدی کیا از مناطق سیل زده استان لرستان

رئیس بنیاد مستضعفان در جریان بازدید از شهرستان سیل زده معمولان گفت: بنیاد از همین امروز آمادگی دارد هر فردی قصد دارد برای ایجاد اشتغال در مناطق سیل زده اقدام نماید بعد از تایید استانداری به او وام پرداخت نماید.