mfnews.ir

آرشیو
از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
1 صفحه

گزارش تصویری/ طبخ و توزیع روزانه ۱۱۰۰ پرس غذا برای بیمارستان شهدای تجریش توسط مجموعه هتل‌های پارسیان

به منظور حمایت از کادر درمانی درگیر با کرونا در بیمارستان شهدای تجریش، مجموعه هتل‌های پارسیان آزادی، استقلال و اوین با دستور رئیس بنیاد مستضعفان، روزانه ۱۱۰۰ پرس غذای گرم را طبخ و توزیع می‌کنند.

گزارش تصویری/ برگزاری محفل انس با قرآن کریم در بنیاد مستضعفان

به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و وفات حضرت خدیجه کبری (س) محفل انس با قرآن کریم در بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی برگزار شد. این محفل پس از اقامه نماز جماعت ظهر و عصر با تلاوت حامد شاکرنژاد و مهدی عادلی، دو قاری بین المللی کشورمان و همچنین اجرای گروه تواشیح محراب در نمازخانه ساختمان شماره یک این بنیاد برپا شد. در پایان این مراسم کتاب زندگی حضرت خدیجه کبری(س) به نمازگزاران اهدا شد.

گزارش تصویری/ جلسه مصاحبه جذب جوانان مستعد بنیاد مستضعفان

جلسه مصاحبه انتخاب گروه‌های نهم و دهم طرح جوانان مستعد بنیاد مستضعفان در روز یکشنبه ۹۸/۰۲/۲۲ با حضور ۱۶ نفر از همکاران شاغل گروه بنیاد توسط مدیران ارشد برگزار شد. شایان ذکر است این طرح از سال ۹۴ با تشکیل کمیته‌ای منتخب از سوی ریاست بنیاد آغاز و تا پایان سال ۱۳۹۷، در قالب انتخاب ۸ گروه ۲۰ نفره جوانان مستعد انجام پذیرفته است. این طرح توسعه‌ای شامل دوره‌های بازآموزی، بازدید‌های دوره‌ای جهت شناخت بیشتر بنیاد، استفاده از ایده‌ها و گزارشات جوانان مستعد و مشارکت در پروژه‌ها می‌باشد.

گزارش تصویری/ اولین همایش هم اندیشی سامانه GIS سازمان اموال و املاک

اولین همایش هم اندیشی سامانه GIS سازمان اموال و املاک با حضور حسن کاری، رئیس این سازمان و مدیران و مسئولان مربوطه برگزار شد. سامانه GIS به منظور ساماندهی اطلاعاتی کلیه نقشه‌های املاک بنیاد مستضعفان در یک پایگاه داده بصورت یک پارچه ذخیره و مدیریت می‌شود.

گزارش تصویری/ جلسه مصاحبه جذب جوانان مستعد بنیاد مستضعفان

جلسه مصاحبه انتخاب گروه نهم طرح جوانان مستعد بنیاد مستضعفان با حضور ۱۵ نفر از همکاران گروه بنیاد برگزار شد. شایان ذکر است این طرح از سال ۹۴ با تشکیل کمیته‌ای منتخب از سوی ریاست بنیاد آغاز و تا پایان سال ۱۳۹۷، در قالب انتخاب ۸ گروه ۲۰ نفره جوانان مستعد انجام پذیرفته است. این طرح توسعه‌ای شامل دوره‌های بازآموزی، بازدید‌های دوره‌ای جهت شناخت بیشتر بنیاد، استفاده از ایده‌ها و گزارشات جوانان مستعد و مشارکت در پروژه‌ها می‌باشد.

گزارش تصویری بازدید مهندس سعیدی کیا از مناطق سیل زده استان لرستان

رئیس بنیاد مستضعفان در جریان بازدید از شهرستان سیل زده معمولان گفت: بنیاد از همین امروز آمادگی دارد هر فردی قصد دارد برای ایجاد اشتغال در مناطق سیل زده اقدام نماید بعد از تایید استانداری به او وام پرداخت نماید.