شنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۷ - May 26 2018
کد خبر: ۱۰۱۶۵
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۶
همزمان با بهره برداری از 15 پروژه دریایی و بندری در استان هرمزگان، طی مراسمی با حضور جمی از مسوولان فاز اول پایانه لجستیک کالا و کانتینر شرکت سینا در بندر شهید رجایی به بهره برداری رسید.

 به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از ورابط عمومی شرکت توسعه خدمات دراییی و بندری سینا همزمان با بهره برداری از 15 پروژه دریایی و بندری در استان هرمزگان، طی مراسمی با حضور  مهندس سعید نژاد معاون  وزیر راه و شهرسازی، اعضای  هیات عامل سازمان بنادر و دریانوردی، مهندس عفیفی پور مدیر کل بنادرودریانوردی استان هرمزگان و همچنین  مهندس دلگشایی مدیر عامل شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری سینا فاز اول پایانه لجستیک کالا و کانتینر شرکت سینا در بندر شهید رجایی به بهره برداری رسید.

 

بنابراین گزارش  ظرفیت پذیرش این پایانه 150000 TEU کانتینر بوده که با سرمایه گذاری 400 میلیارد ریال در مساحت 90000 متر مربع احداث شده است.

گفتنی است تحقق این طرح امکان اشتغال 130 نفر را فراهم کرده و در این پایانه ارائه خدمات شامل انبارداری، فرایندهای اسنادی و حقوقی، خدمات جابجائي در محوطه بندری و تخلیه و بارگیری، استريپ و استافينگ، نگهداري، بازرسي، تعمير و شستشو و ساير خدمات ارزش افزوده كانتينري انجام خواهد گرفت. همچنین در این ترمینال خدمات دپوی کانتینرهای خالی و پر، انبارش و مانیتورینگ کانتینرهای یخچالی و غیر یخچالی ارائه  خواهد شد.

نام:
ایمیل:
* نظر: