چهارشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۷ - July 18 2018
کد خبر: ۱۰۵۴۲
تاریخ انتشار: ۱۴ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۱
طی مراسمی با حضور سعید نژاد معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی و دلگشایی مدیر عامل شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری سینا فاز دوم پایانه اختصاصی کانتینری شرکت در بندر شهید رجایی به بهره برداری رسید.

همزمان با بهره برداری از 33 پروژه دریایی و بندری در استان هرمزگان، طی مراسمی با حضور سعید نژاد معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی و  دلگشایی مدیر عامل  شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری سینا و دیگر مسوولان ، فاز دوم پایانه اختصاصی  کانتینری شرکت در بندر شهید رجایی به بهره برداری رسید.

 

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از  روابط عمومی شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری سینا کار ساخت این پروژه از سال 1393  در زمینی با  مساحت 150000 متر مربع آغاز گردیده و ظرفیت پذیرش آن  150000 TEU کانتینر درسال می باشد.

در این پایانه ارائه خدمات شامل انبارداری، فرایندهای اسنادی و حقوقی، خدمات جابجائي در محوطه بندری و تخلیه و بارگیری، استريپ و استافينگ، نگهداري، بازرسي، تعمير و شستشو و ساير خدمات ارزش افزوده كانتينري انجام خواهد گرفت. همچنین در این ترمینال خدمات دپوی کانتینرهای خالی و پر، انبارش و مانیتورینگ کانتینرهای یخچالی و غیر یخچالی نیز ارائه  خواهد شد.

نام:
ایمیل:
* نظر: