سه‌شنبه ۲۶ تير ۱۳۹۷ - July 17 2018
کد خبر: ۱۰۶۱۱
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۹
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور با اشاره به ایجاد توسعه مناطق روستایی کشور گفت:از اسفند سال گذشته با همراهی و هماهنگی بنیاد مستضعفان، ۱۴ هزار میلیارد ریال وام با کارمزد هشت درصد به روستاییان در حال واگذاری است.

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور با اشاره به ایجاد توسعه مناطق روستایی کشور گفت: مجلس شورای اسلامی مرداد امسال لایحه یک و نیم میلیارد دلاری جهت ایجاد اشتغال در مناطق روستایی را تصویب کرد که به تایید شورای نگهبان هم رسید و رئیس جمهوری نیز ۱۹ شهریور آن را برای اجرا ابلاغ کرد.

سید ابوالفضل رضوی شامگاه دوشنبه در حاشیه آیین افتتاحیه نخستین جشنواره روستا استان زنجان در جمع خبرنگاران افزود: تدوین آیین نامه این قانون نیز امروز به اتمام رسیده و چهارشنبه هفته جاری یا در نهایت یکشنبه هفته آینده به دولت ارائه می شود.

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور یادآور شد: به همین نسبت اعتبار یک و نیم میلیارد دلاری جهت ایجاد اشتغال در مناطق روستایی، بانک های کشاورزی، توسعه تعاون، پست بانک و صندوق های کارآفرینی امید و کشاورزی هم باید در ایجاد اشتغال در مناطق روستایی مشارکت کنند که در این صورت رقم اعتبار برای ایجاد اشتغال روستایی ۲ برابر می شود.

وی افزود: علاوه بر این موارد، از اسفند سال گذشته با همراهی و هماهنگی بنیاد مستضعفان، ۱۴ هزار میلیارد ریال وام با کارمزد هشت درصد به روستاییان در حال واگذاری است.

نام:
ایمیل:
* نظر: