شنبه ۰۴ فروردين ۱۳۹۷ - March 24 2018
کانال اطلاع‌رسانی
کد خبر: ۱۱۰۰۲
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۹
محسن رفیقدوست عضو هیات امنای بنیاد
محسن رفیق دوست عضو هیات امنای بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در چهارمین همایش مدیران بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی:خوشبختانه بنیاد مستضعفان طی سه ساله اخیر به منویات مقام معظم رهبری بیشتر نزدیک شده است .

محسن رفیق دوست عضو هیات امنای بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در چهارمین همایش مدیران بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی با ذکر حدیثی از حضرت امام صادق (ع) در مورد آثار و نتایج خدمت به مردم گفت : خوشبختانه  بنیاد مستضعفان طی سه ساله اخیر  به منویات مقام معظم رهبری بیشتر نزدیک شده است .

 

رفیق دوست  در ادامه گفت : امام راحل به عنوان یک رهبر بی بدیل سازمان ها و آنچه را که این نظام نیاز داشت برایش پیش بینی کرد از کمیته امداد گرفته تا بنیاد مستضعفان و غیره  عضو هیات امنای بنیاد مستضعفان خاطر نشان کرد : خوشحالم که طی 28 سال گذشته در موسسه ای کار می کنم که پاکدستی در آن مشهود تر از بسیاری از سازمان های دیگر  است و به عنوان کارکنان بنیاد مستضعفان باید افتخار کنیم که حاصل تلاش ما منجر به آبادانی منطقه ای ماننند قلعه گنج می شود ، بیمارستان و مدرسه در مناطق محروم ساخته می شود  و .....

محسن رفیق دوست در ادامه یاد آور شد نتایج بسیاری از طرح های حمایتی بنیاد مستضعفان در آینده نمود دارد مانند حمایت از مادران باردار و شیرده در مناطق محروم که با هدف سالم ماندن کودکان اجرا می شود و به گفته وزیر بهداشت و درمان نمی توان میزان تاثیر مثبت این طرح حمایتی بنیاد برای کشور را ارزیابی کرد .

 عضو هیات امنای بنیاد در انتهای سخنان خود ضمن تشکر از مهندس سعیدی کیا مدیر جهادی و درویش مسلک  بنیاد مستضعفان برای اجرای منویات مقام معظم  رهبری و طرح های محرومیت زدایی موثر در کشور برای همه کارکنان بنیاد در اجرای رسالت و اهداف بنیاد مستضعفان تقدیر و تشکر کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر: