mfnews.ir

انتشار: ۲۲:۱۶ - ۲۱ فروردين ۱۳۹۷
کد خبر : ۱۱۰۶۵
تعداد بازدید: ۱۰۹۵
طی سال 96 انجام شد؛
یکی از طرح های حمایتی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی که از طریق بنیاد علوی در راستای محرومیت زدایی از مناطق کم برخودار کشور انجام می شود ، حمایت از خانواده های چند قلوهای نیازمند و واجد شرایط است.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان، بنیاد علوی در راستای حمایت از خانواده های دارای فرزند 3 قلو در سال 96 مبلغ 3 میلیارد و 160 میلیون ریال برای کمک هزینه ودیعه و خرید مسکن  و 560 میلیون ریال جهت تامین شیر خشک و پوشاک این خانواده ها در دو استان آذربایجان شرقی و استان اردبیل اختصاص داده است.

 بنابراین گزارش دراین طرح حمایتی بنیاد مستضعفان 22 مورد هزینه ودیعه و خرید مسکن  و در 26 مورد نیز شیر خشک و پوشاک خانواده های دارای فرزندان سه قلو را در استان های آذربایجان شرقی و اردبیل تامین کرده است. مبلغ 80 میلیون ریال نیز به مساعدت های متفرقه شامل هزینه های معیشتی و درمانی این خانواده ها اختصاص یافت.

گفتنی است یکی از طرح های حمایتی  بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی که از طریق بنیاد علوی با هدف  محرومیت زدایی ازمناطق کم برخوردار کشور  صورت می پذیرد  ، حمایت از خانواده های چند قلوهای نیازمند و واجد شرایط است. هزینه شیرخشک و پوشک، تهیه سبد کالا، خرید مسکن، ودیعه مسکن، ساخت و مرمت مسکن، تجهیز و تعهد خرید مسکن از جمله اقداماتی است که بنیاد مستضعفان برای بهبود وضعیت این خانواده ها انجام می دهد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: