mfnews.ir

انتشار: ۱۱:۱۶ - ۲۴ شهريور ۱۳۹۷
کد خبر : ۱۱۶۳۱
تعداد بازدید: ۱۴۵۸
با اعطای تسهیلات اشتغالزایی بنیاد مستضعفان انجام شد؛
با تسهیلات اشتغالزایی اعطایی از سوی بنیاد مستضعفان، تا کنون 97 طرح کوچک و بزرگ در 5 استان به بهره برداری رسیده که زمینه ساز اشتغال بیش از هزار نفر بوده است.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان، در راستای اعطای تسهیلات در جهت توانمند سازی و اشتغالزایی و رونق اقتصادی استان‌های مختلف کشور، تا کنون در ۵ استان آذربایجان شرقی؛ آذربایجان غربی، اردبیل؛ زنجان و کردستان بیش از ۲۲۵ مورد قرار داد پرداخت تسهیلات به متقاضیان منعقد شده است.

براساس این گزارش، در همین زمینه تاکنون با استفاده از همین تسهیلات، ۹۷ طرح اشتغالزایی در این ۵ استان غربی کشور به بهره برداری رسیده که تاکنون زمینه ساز اشتغال بیش از هزار و ۵۲ نفردر این مناطق بوده است.

این گزارش با ذکر اینکه تاکنون خدود ۵۸۰ درخواست دریافت تسهیلات اشتغالزایی در این ۵ استان دریافت شده که از این تعداد ۲۵۲ مورد مصوب شده است می‌افزاید: در صورت پرداخت تمامی تسهیلات مصوب شده تا کنون؛ بیش از ۴۱۰۰ نفر در این استان‌ها مشغول به کار خواهند شد.
 
در بین این استان‌ها زنجان با ۲۰۵ مورد، بیشترین درخواست را برای دریافت این وام داشته که تاکنون ۴۶ مورد آن منجر به قرار داد شده که شامل اشتغالزایی برای بیش از ۳۹۷ خواهد شد. ضمن آنکه هم اینک نیز در این استان از همین محل؛ ۲۵ طرح به بهره برداری رسیده که زمینه ساز اشتغال ۱۴۵ نفر بوده است.
 
بهره برداری از 97 طرح در 5 استان
بهره برداری از 97 طرح در 5 استان
 
بهره برداری از 97 طرح در 5 استان
 
بهره برداری از 97 طرح در 5 استان
 
بهره برداری از 97 طرح در 5 استان
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین