mfnews.ir

انتشار: ۱۱:۵۳ - ۲۵ شهريور ۱۳۹۷
کد خبر : ۱۱۶۳۵
تعداد بازدید: ۱۴۱۳
رئیس بنیاد مستضعفان:
رئیس بنیاد مستضعفان گفت: تاکنون ۵ هزار تسهیلات یارانه دار اشتغال پرداخت شده که۹۰۰ مورد از این سرمایه گذاری ها به بهره برداری رسیده و قرارداد بیش از یک هزار و ۸۰۰ مورد منعقد شده است.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان، محمد سعیدی‌کیا در جمع خبرنگاران اظهارداشت: یکی از نیازهای اساسی کشور در شرایط خاص کنونی، اشتغال است و اعتباراتی برای در قالب تسهیلات یارانه‌دار پیش‌بینی شده است.

 

۵۰۰۰ تسهیلات اشتغالزایی در کشور پرداخت شد

 

رئیس بنیاد مستضعفان یادآور شد: این تسهیلات با کارمزد 18 درصد پرداخت می‌شود که 5 درصد کارمزد آن به صورت یارانه توسط بنیاد علوی و 5 درصد هم توسط معاونت توسعه روستایی ریاست جمهوری پرداخت می‌شود و وام گیرنده تنها 8 درصد کارمزد پرداخت خواهد کرد.

 

وی بیان داشت: امسال در هر استان، مبلغ 25 میلیارد تومان برای پرداخت تسهیلات در نظر گرفته شده که توسط بانک سینا پرداخت می‌شود و اگر این مبلغ تا دی ماه در هر استان جذب شود، اعتبار بیشتری در این حوزه پرداخت خواهد شد.

 

سعیدی‌کیا ادامه داد: علاوه بر این تسهیلات با رایزنی انجام شده با استاندار گلستان، بنا شد مبلغ 10 میلیارد تومان در زمینه تولید خاویار به این استان در قالب تسهیلات پرداخت شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین