mfnews.ir

انتشار: ۱۱:۰۲ - ۱۱ مهر ۱۳۹۷
کد خبر : ۱۱۶۸۵
تعداد بازدید: ۱۶۸۵
۱۰ شهرستان در استان های مختلف کشور مشمول طرح محرومیت زدایی این بنیاد است که اقدامات توسعه‌ای در آن‌ها با همراهی شهروندان انجام می‌شود.
به گزارش مرکزروابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان به نقل از ایرنا، رییس بنیاد مستضعفان گفت: ۱۰ شهرستان در ۱۰ استان کشور مشمول طرح محرومیت زدایی این بنیاد است که اقدامات توسعه‌ای در آن‌ها با همراهی شهروندان انجام می‌شود.
 
10 شهرستان مشمول طرح محرومیت زدایی بنیاد مستضعفان است

 محمد سعیدی کیا  در جلسه هماهنگی برنامه‌های محرومیت زدایی در شهرستان چالدران از توابع آذربایجان غربی گفت: قلعه گنج کرمان، لنده کهگیلویه بویراحمد و گرمی مغان اردبیل جزو این شهرستان‌های محروم به شمار می‌رود.

وی با تاکید بر اینکه محرومیت زدایی از چالدران به دلیل برخورداری از قابلیت‌های فراوان توسعه از اهمیت بالایی برخوردار است، بیان کرد: این طرح با شعار با مردم و برای مردم با همکاری هفت وزراتخانه، بنیاد علوی، استانداری‌ها و ادارات مرتبط استانی و شهرستانی اجرا می‌شود.

رییس بنیاد مستضعفان ادامه داد: در حال حاضر به اهتمام این نهاد، صندوق‌های خرد روستایی در ۲۲ روستا تشکیل شده و مقدمات توسعه و اشتغال در این مناطق به زودی فراهم می‌شود.

سعیدی کیا گفت: پرداخت تسهیلات کم بهره به سرمایه گذاران بخش خصوصی و ایجاد زیرساخت‌ها در زمینه‌های آموزشی، بهداشت و درمان با مشارکت وزارتخانه‌ها از جمله برنامه‌های مهم طرح ملی توسعه و آبادانی چالدران است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین