mfnews.ir

انتشار: ۱۲:۱۹ - ۱۸ مهر ۱۳۹۷
کد خبر : ۱۱۷۲۰
تعداد بازدید: ۱۹۶۷
رئیس بنیاد علوی عنوان کرد؛
رئیس بنیاد علوی گفت: با اجرای طرح اعطای تسهیلات اشتغالزایی روستایی توسط بنیاد علوی،تاکنون بیش از هزار طرح صنعتی – کشاورزی و صنایع خانگی به بهره برداری رسیده است.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان، موسی برزگری رئیس بنیاد علوی، با اشاره به اینکه در راستای برنامه‌های محرومیت‌زدایی بنیاد مستضعفان، اجرای طرح اعطای تسهیلات اشتغالزایی به روستاییان به عنوان اهرمی برای توانمند سازی آنان با جدیت آغاز و دنبال می‌شود؛ گفت: از زمان آغاز این طرح تاکنون بیش از ۷ هزار نفر از روستاییان نقاط محروم کشور برای دریافت تسهیلات اشتغالزایی، ثبت نام کرده‌اند که از این تعداد تاکنون با بیش از ۲ هزار نفر قرارداد منعقد شده است.
 
اشتغالزایی برای ۸ هزار روستایی با تسهیلات بنیاد علوی
 

وی با ذکر اینکه حجم قرارداد‌های منعقد شده به بیش از ۱۱ هزار میلیارد ریال می‌رسد گفت: پیش بینی می‌کنیم با به بهره برداری رسیدن این ۲ هزار طرح، حدود ۱۶ هزار و ۲۰۰ نفر از روستاییان مشغول به کار شوند.

برزگری همچنین در خصوص طرح‌هایی که تاکنون با این تسهیلات به بهره برداری رسیده نیز گفت:: تا اواسط مهرماه بیش از هزار طرح کوچک و بزرگ صنعتی، کشاورزی و دامپروری و صنایع خانگی با پرداخت بیش از ۳ هزار میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به بهره برداری رسیده است.

وی در مورد آمار روستاییانی که تاکنون با اجرای این طرح‌ها مشغول به کار شده اند نیز گفت: براساس آمار موجود بهره برداری از این هزار طرح تاکنون زمینه ساز اشتغال بیش از ۸ هزار و ۲۰۰ نفر در روستا‌های سراسر کشور بوده است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: