mfnews.ir

انتشار: ۱۱:۲۱ - ۰۷ آبان ۱۳۹۷
کد خبر : ۱۱۷۸۶
تعداد بازدید: ۱۵۰۷
به نفرات اول تا سوم این مسابقه یه ترتیب، ۴۰۰ (چهارصد)، ۲۵۰ (دویست و پنجاه) و ۱۵۰ (یکصدوپنجاه) میلیون ریال به عنوان جایزه به همراه لوح تقدیر اعطا می‌شود.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان، در راستای احداث بنایی ماندگار به جای پلاسکوی قدیمی و با هماهنگی‌های صورت گرفته با شهرداری تهران، مسابقه طراحی بنای جدید برگزار می‌شود. بنیاد مستضعفان در راستای اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالا و خدمات ایرانی و ایجاد رقابتی سالم، طرح ساختمان جدید پلاسکو را میان طراحان معماری و شهرسازی و رشته‌های وابسته به مسابقه گذاشت.

براساس این گزارش، به برگزیدگان این مسابقه که با عنوان "پلاسکو نو " برگزار می‌شود جوایزی به شرح ذیل اعطا خواهد شد: به نفرات اول تا سوم این مسابقه یه ترتیب، ۴۰۰ (چهارصد)، ۲۵۰ (دویست و پنجاه) و ۱۵۰ (یکصدوپنجاه) میلیون ریال به عنوان جایزه به همراه لوح تقدیر اعطا شده، ضمن آنکه طرح‌های چهارم الی دهم نیز مبلغ ۵۰ (پنجاه) میلیون ریال به عنوان کمک هزینه به همراه لوح تقدیر دریافت خواهند کرد.
 
جوایز مسابقه طراحی «پلاسکوی نو» اعلام شد

این اطلاعیه در مورد دیگر شرایط برگزاری مسابقه، شرکت‌کنندگان و جوایز این مسابقه نیز می‌نویسد: علاقمندان باید لیست و مشخصات پروژه‌های طراحی و یا طراحی و اجرا شده شهری با کاربری‌های تجاری، اداری و خدماتی با متراژ مفید بیشتر از ۴۰۰۰ مترمربع همراه با تصاویر معرف طرح به منظور ارزیابی تجارب داوطلب را ارایه دهند تا پس از ارزیابی کمی و کیفی رزومه‌های ثبت شده، کد‌های مربوط به داوطلبین مجاز برای ورود به مرحله بعد (ارائه پیشنهاد) باز شود.

گفتنی است در این مرحله از ۴ طراح منتخب در مسابقه برگزار شده قبلی تحت عنوان "باز تعریف پلاسکو" که رتبه‌های اول (یک طرح)، دوم (دو طرح) و سوم (یک طرح) را کسب کرده بودند نیز دعوت خواهد شد. می‌شود تا برای آگاهی از شرایط و نحوه برگزاری و ثبت نام در مسابقه به سایت www.newplasco.com مراجعه نمایند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین