mfnews.ir

انتشار: ۱۰:۰۱ - ۱۲ آبان ۱۳۹۷
کد خبر : ۱۱۷۸۹
تعداد بازدید: ۱۸۶۴
موكب عزاداری پویش اربعین حسینی كاركنان شركت حفاری شمال به همت اداره روابط عمومی و پایگاه بسیج ثامن الحجج (ع) شركت حفاری شمال برپا شد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان، به مناسبت فرارسیدن ایام اربعین حسینی و پیوستن به خیل عظیم مشتاقان و جاری شدن در دریای خروشان عاشقان سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، به همت اداره روابط عمومی و پایگاه بسیج ثامن الحجج (ع) شرکت حفاری شمال موکب عزاداری تحت عنوان (پویش اربعین حسینی همکاران شرکت حفاری شمال) در استان خوزستان و در مسیر زائرین حضرت اباعبدالله الحسین (ع) برپا شد.
 
برپایی موكب عزاداری شركت حفاری شمال
 

گفتنی است بر اساس برنامه ریزی انجام شده کار این موکب از روز دوشنبه مورخ ۹۷/۰۷/۰۲ آغاز و تا بعد از روز اربعین ادامه پیدا کرد که با پذیرایی سه وعده غذایی جهت اطعام روزانه بیش از ۵ هزار نفراز زائرین اربعین حسینی همراه بود. 

شایان ذکر است استقرار موکب پویش اربعین حسینی کارکنان شرکت حفاری شمال طی دو سال متوالی و با دعوت از همکاران ستادی و عملیاتی و بصورت خودجوش و از سوی پرسنل شرکت در جهت اهداء نذورات و هدایای ایشان انجام پذیرفت که در مرز شلمچه همجوار با سایر موکب‌ها برپا شده است، و با استقبال کم نظیری از طرف زائرین اربعین حسینی مواجه شده است. 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: