mfnews.ir

انتشار: ۱۴:۰۵ - ۱۲ آبان ۱۳۹۷
کد خبر : ۱۱۷۹۲
تعداد بازدید: ۱۳۹۶
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان گفت: بنیاد مستضعفان قریب یک میلیارد تومان برای آموزش های مهارتی در قلعه گنج هزینه کرده است.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان، محمدرضا جهانگیری امروز در یازدهمین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری استان کرمان با بیان اینکه در ایران تنها ۱۶ درصد ارتباط میان رشته‌های دانشگاهی و نیاز بازار وجود دارد اظهار داشت: در شهرستان‌های استان این امر بسیار دیده می‌شود و در موارد بسیار کمی در شهرستان‌ها شاهد این هستیم که رشته‌های دانشگاهی متناسب با نیاز بازار کار باشد.
 
هزینه کرد یک میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان برای آموزش مهارت در قلعه گنج


وی با اشاره به اینکه در شهرستان قلعه‌گنج  بیش از ۲ هزار نفر باید آموزش ببینند عنوان کرد: از این تعداد قریب  هزار و ۵۰۰ نفر آموزش دیده‌اند که ۸۵ درصد افراد را تشکیل می‌دهند.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان کرمان با بیان اینکه هزینه این آموزش‌ها توسط بنیاد مستضعفان پرداخت شده است عنوان کرد: این آموزش‌ها قریب یک میلیارد تومان هزینه برده است.

وی با اشاره به اینکه هدف ما آموزش هدفمند است و این افراد بتوانند توسط این آموزش‌ها وارد بازار کار شود افزود: در سه شهرستان استان کرمان قرار است این آموزش‌ها برگزار شود.

در این جلسه علیبرز بختیاری نماینده مردم بافت، رابر و ارزوئیه در مجلس شورای اسلامی و عضو ناظر مجمع نمایندگان در کرمان در شورای اشتغال و سرمایه‌گذاری استان با بیان اینکه روش‌های ما گاهی اوقات تکراری می‌شوند اظهار داشت: در بحث اشتغال‌های صنعتی، کشاورزی و ... از طریق سازمان تامین اجتماعی به راحتی می‌توان افرادی که استخدام شده‌اند را از شش ماه پیش مشخص کرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: