mfnews.ir

انتشار: ۱۱:۰۱ - ۱۴ آبان ۱۳۹۷
کد خبر : ۱۱۸۰۱
تعداد بازدید: ۱۶۵۲
با همکاری بنیاد مستضعفان؛
در پی ابلاغ جدید پرداخت وام قرض الحسنه ۲۵۰ میلیون ریال به منظور ساخت مسکن با همکاری بنیاد مستضعفان در سه ماه اخیر یک هزار و ۳۱۱ روستایی درخواست خود را به شعبه‌های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در ۱۴ شهرستان استان گلستان ارایه داده اند.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان، محمدتقی زمانی نژاد، مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گلستان گفت: تاکنون ۳۴۸ متقاضی معرفی شده به بانک‌های عامل موفق به بستن قرارداد و دریافت تسهیلات بانکی برای ساخت مسکن شده اند.
 
۱۰۷۹ روستایی گلستان برای ساخت مسکن به بانک معرفی شدند

وی اضافه کرد: تسهیلات قرض الحسنه ارزان قیمت طرح ویژه نوسازی و بهسازی مسکن روستایی با ارایه پروانه ساخت و بدون سپرده گذاری و نوبت دهی با دوران مشارکت ۱۵ ساله از طریق بانک‌های عامل در استان در حال پرداخت به متقاضیان است.

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گلستان همچنین از ساخت و بهره برداری ۱۴۵ واحد مسکونی برای خانواده‌های دارای دو معلول به بالا در استان در دو سال اخیر خبر داد و افزود: برای ساخت این تعداد واحد با همکاری بنیاد مستضعفان و مسکن و بهزیستی، علاوه بر پرداخت بیش از ۲۰ میلیارد ریال، ۲۰ میلیارد ریال نیز وام ارزان قیمت پرداخت شده است.

وی اضافه کرد: تاکنون ۹۱ خانواده دارای دو معلول به بالا در استان از این تسهیلات استفاده کرده و صاحب خانه شده اند.

زمانی نژاد گفت: برای ساخت هر واحد ویژه خانواده‌های دو معلول به بالا، ۱۸۰ میلیون ریال وام بلاعوض در نظر گرفته شده و به متقاضیان آن پرداخت می‌شود.

در گلستان یک هزار و ۵۲ آبادی دارای بیش از ۲۰ خانوار وجود دارد و ۴۷ درصد از جمعیت یک میلیون و ۸۶۹ هزار نفری استان در این روستا‌ها سکونت دارند.  
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین