mfnews.ir

انتشار: ۱۴:۰۲ - ۲۸ آبان ۱۳۹۷
کد خبر : ۱۱۸۴۰
تعداد بازدید: ۱۱۲۵
رئیس بنیاد مستضعفان در بازدید از ترمینال «سلام» عنوان کرد؛
رئیس بنیاد مستضعفان گفت: باید این عبارت را باور کنیم که پول نفت کشور را از مشکلات رها نخواهد کرد و ما باید باور کنیم که مغز‌ها و دست‌های مردم است که کشور را آباد می‌کند.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان، محمد سعیدی کیا رئیس بنیاد مستضعفان در بازدید از ترمینال در دست احداث سلام فرودگاه امام خمینی (ره) گفت: در شرایط تحریم هم اگر اراده مشترک و همکاری شکل بگیرد می‌توان پروژه‌های بزرگی را به سرانجام رساند. الحمدلله توانایی مهندسی کشور بالاست و پروژه‌های بسیار خوبی در کشور در حال انجام است.
 
مغز‌ها و دست‌های مردم است که کشور را آباد می‌کند/ می‌توان پروژه‌های بزرگ را حتی در تحریم به سرانجام رساند


سعیدی کیا در ادامه با اشاره به شرایط اقتصادی و همچنین توان افتخار آمیز مهندسی در کشور افزود: اقتصاد کشور ما تا مردمی نشود؛ شرایط مناسب را پیدا نمی‌کند. باید باور کنیم که پول نفت کشور را از مشکلات رها نخواهد کرد و ما باید باور کنیم که مغز‌ها و دست‌های مردم است که کشور را آباد می‌کند.

رئیس بنیاد مستضعفان در ادامه با اشاره به طرح پیشرفت و آبادانی قلعه گنج گفت: من از همه اعضای کمیسیون عمران در خواست می‌کنم به قلعه گنج بیایند و ببینند مردم محروم‌ترین نقطه کشور چه کار‌هایی انجام داده اند. بنیاد مستضعفان تنها بستر اقدامات را فراهم کرده است، اما توان آبادانی در مردم وجود دارد.

سعیدی کیا با اشاره به اهمیت بستر سازی مدیران ارشد کشور برای فعالیت اقتصادی مردم گفت: ما به عنوان مدیران کشور باید بستری امن برای فعالیت‌ها و تلاش مردم فراهم کنیم. منظور من از بستر امن مفاهیم امنیتی نیست بلکه منظورم حذف مقررات زائد و دست و پا گیر، سیاست گذاری اثر بخش و کار آ. حمایت، هدایت و نظارت موثر است تا مردم بتوانند به خوبی تلاش کنند.

شایان ذکر است برنامه بازدید از ترمینال «سلام» فرودگاه امام خمینی(ره) با حضور مهندس سعیدی کیا رئیس بنیاد مستضعفان و جمعی از اعضای محترم کمیسیون عمران مجلس انجام شد.  
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین