mfnews.ir

انتشار: ۰۸:۴۷ - ۲۹ آبان ۱۳۹۷
کد خبر : ۱۱۸۴۶
تعداد بازدید: ۷۴۱
استاندار بوشهر عنوان کرد؛
استاندار بوشهر با تقدیر از بانک سینا در پرداخت تسهیلات روستایی استان گفت: بانک سینا با وجود کمبود پرسنل و تعداد شعبه، سال گذشته ۴۰۰ میلیارد ریال تسهیلات کم بهره پرداخت کرد و امسال نیز ۲۵۰ میلیارد ریال پرداخت میکند.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان، عبدالکریم گراوند در نشست شورای هماهنگی بانک‌های استان بوشهر اظهار داشت: بانک‌ها ستون فقرات اقتصاد به شمار می‌روند و اگر بانک‌ها عملکرد موفقی داشته باشند، پیشرفت در سایر بخش‌های اقتصادی نیز ایجاد می‌شود.
 
تقدیر از بانک سینا در پرداخت تسهیلات روستایی
 

وی افزود: بانک‌ها در صنعت و اقتصاد و در خدمات و بازرگانی باید بالاترین سهم را داشته باشند و بویژه با بخش خصوصی همکاری کنند تا شاهد رشد و توسعه در این عرصه باشیم.

استاندار بوشهر خاطر نشان کرد: از بانک‌ها انتظار دارم در زمینه ایجاد اشتغال برای جوانان استان همکاری بیشتر و موثرتری داشته باشند و در پرداخت تسهیلات از کاغذبازی و بوروکراسی که منجر به معطلی شود خودداری کنند.

گراوند خواستار هدایت تسهیلات بانکی در مسیر تولید شد و تصریح کرد: تسهیلات بانکی در استان باید در مسیر تولید هدایت شوند، چرا که این مهم موجبات ایجاد اشتغال مولد و پایدار می‌شود.

وی با تقدیر از بانک سینا در پرداخت تسهیلات روستایی استان گفت: بانک سینا با وجود کمبود پرسنل و تعداد شعبه، سال گذشته ۴۰۰ میلیارد ریال تسهیلات کم بهره پرداخت کرد و امسال نیز ۲۵۰ میلیارد ریال پرداخت میکند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: