mfnews.ir

انتشار: ۱۲:۴۰ - ۳۰ آبان ۱۳۹۷
کد خبر : ۱۱۸۵۶
تعداد بازدید: ۴۵۲
مشاور وزیر اطلاعات در همایش آئین برادری: بنیاد مستضعفان در جنوب استان کرمان و در قلعه‌گنج اقدامات بسیار خوبی در راستای محرومیت‌زدایی انجام داده که جای قدردانی دارد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی ببنیاد مستضعفان، حجت‌الاسلام محمد خزائی صبح امروز در هشتمین همایش آئین برادری که با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین علیدادی‌سلیمانی نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان، فدایی استاندار کرمان و جمعی از مدیران استانی و روسای طوایف، فرماندهان نظامی و انتظامی استان در شهرستان منوجان برگزار شد، با بیان اینکه تغییرات فوق‌العاده‌ای در مناطق جنوبی استان کرمان شاهد هستیم اظهار داشت: بنیاد مستضعفان در جنوب استان کرمان و در قلعه‌گنج اقدامات بسیار خوبی در راستای محرومیت‌زدایی انجام داده که جای قدردانی دارد.
 
تقدیر مشاور عالی وزیر اطلاعات از اقدامات بنیاد مستضعفان در کرمان
 

وی با اشاره به اینکه با بعثت پیامبر بزرگوار اسلام (ص) مسیر تکامل بشریت آغاز شد و امروز جایی در دنیا نیست که از ماذنه مساجد نام محمد (ص) بلند نباشد گفت: گفتمان اسلام با برکت انقلاب در دنیا گسترده شده و روزبه‌روز بر طرفداران این تفکر اضافه می‌شود.

مشاور عالی وزیر اطلاعات با بیان اینکه بنیانگذار وحدت امت اسلامی امام علی (ع) است که بعد از رحلت پیامبر (ص) از حق خود کوتاه آمد و عاملی برای وحدت در بین جامعه مسلمین شد خاطرنشان کرد: در طول تاریخ نیز ائمه اطهار (س) برای وحدت بین مسلمین تلاش فراوان کردند.

وی با یادآوری اینکه بعد از پیروزی انقلاب ایران، نظام ما به‌دلیل حمایت از فلسطین و مظلومان جهان و امت اسلام همیشه مورد تهدید آمریکا و اسرائیل بوده است گفت: قرآن می‌گوید با کفار به شدت مقابله کنید و قرآن ما را از دوستی با کفار و مستکبرین عالم منع کرده و همه این‌ها در قرآن به صراحت آمده است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین