mfnews.ir

انتشار: ۱۰:۵۰ - ۰۱ آذر ۱۳۹۷
کد خبر : ۱۱۸۵۷
تعداد بازدید: ۸۴۹
وحدت در سایه خدمت
مهندس سعیدی کیا رئیس بنیاد مستضعفان در برنامه بازدید از روند پروژه‌های در دست ساخت بنیاد مستضعفان در شهرستان قلعه گنج از دهستان َرمِشک بازدید کرد.
به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمان، طرح هادی روستایی به طول ۶ هزار مترمربع و آبرسانی به ۹ روستای شهرستان قلعه گنج همزمان با آغاز این طرح در روستای گنج آباد رمشک با حضور سعیدی کیا آغاز شد.
برای اجرای طرح هادی، بالغ بر ۶۰۰ میلیون تومان و برای طرح‌های آبرسانی بیش از ۱۵ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان اختصاص یافته است.
رییس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی همچنین در بازدید از پل در دست ساخت رودخانه رمشک گفت: این پل، دهه فجر امسال به بهره برداری می‌رسد.
 
ایجاد ۹ هزار شغل توسط بنیاد مستضعفان با اجرای طرح اشتغالزایی روستایی در استان‌ها
سعیدی کیا در گفتگو با خبرنگار خبرگذاری صدا و سیما در رمشک با تبریک هفته وحدت گفت: بنیاد مستضعفان به دستور مقام معظم رهبری خدمات متفاوتی را در مناطق محروم کشور آغاز کرد.
وی با بیان اینکه اولویت اول ما آبادانی در منطقه قلعه گنج است، گفت: با مشارکت مردم و تشکیل گروه‌های روستایی و پس انداز خود مردم به منظور اشتغال زایی روستائیان توسط بنیاد علوی به مردم وام اعطا می‌شود.
سعیدی کیا همچنین با بیان اینکه بنیاد مستضعفان با ارائه تسهیلات باعث اشتغال مردم شده است، افزود: در قلعه گنج بیش از ۶۰ درصد مردم یعنی ۱۴۴ روستا در این طرح مشارکت و تحت پوشش این طرح قرار گرفته اند.
سعیدی کیا همچنین افزود: طرح اشتغالزایی روستاییان در تمامی استان‌ها در حال اجراست و برای هر استان مبلغ ۲۰ میلیارد تومان و برای هر طرح روستایی ۲ میلیارد تومان درنظر گرفته شد.
آقای سعیدی کیا افزود: تاکنون پرونده ۲ هزار و ۶۰۰ مورد از طرح‌های توانمند سازی اهالی روستا‌ها به تصویب رسید و به زودی از طریق استانداری‌ها برای پرداخت ابلاغ خواهد شد.
وی افزود: تاکنون ۹ هزار شغل توسط بنیاد مستضعفان از طریق همین طرح ایجاد شده است.
 
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین