mfnews.ir

انتشار: ۱۰:۴۴ - ۰۷ آذر ۱۳۹۷
کد خبر : ۱۱۸۷۸
تعداد بازدید: ۷۹۱
فرماندار چالدران گفت:طرح‌های توسعه کشاورزی، صنایع تبدیلی، خدمات و طرح‌های محرومیت زدایی روستایی از جمله این طرح‌ها به شمار می‌رود.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان، فرماندار چالدران در جلسه بررسی طرح‌های اشتغال بنیاد مستضعفان در چالدران افزود: علاوه بر آن، ۶۵ طرح اشتغالزا با تسهیلات مورد نیاز بیش از ۱۰۰ میلیارد ریال در کمیته‌های اشتغال بنیاد علوی مورد بررسی قرار گرفته که از این تعداد ۳۵ طرح به مرحله عقد قرارداد رسیده است.
 
تصویب ۲۴۰ میلیارد ریال طرح اشتغال زایی بنیاد علوی در چالدران
 

وی اضافه کرد: همچنین پنج طرح با تسهیلات مورد نیاز ۱۰ میلیارد ریال تسهیلات لازم را دریافت کرده و به بهره برداری رسیده است.

وی بیان کرد: طرح‌های توسعه کشاورزی، صنایع تبدیلی، خدمات و طرح‌های محرومیت زدایی روستایی از جمله این طرح‌ها به شمار می‌رود.

فرماندار چالدران ادامه داد: اقدامات بنیاد علوی در راستای اعطای تسهیلات اشتغالزایی به روستاییان و مناطق محروم یک رویکرد مثبت در جهت ارتقای شاخص‌های عمرانی و توسعه‌ای به ویژه در روستا‌های شهرستان بوده است.

حسین زاده مشکل اخذ وثیقه برای اعطای وام‌های اشتغالزایی را یکی از اساسی‌ترین مشکلات متقاضیان دریافت اینگونه تسهیلات دانست و گفت: بنیاد علوی باید شرایطی فراهم کند تا بروکراسی اداری اخذ تسهیلات کاهش یابد و روند اخذ این تسهیلات توسط متقاضیان تسهیل شود.

وی با تاکید بر بررسی و نظارت دقیق طرح‌های ارائه شده جهت دریافت تسهیلات افزود: طرح‌های ارسالی به بانک سینا برای دریافت تسهیلات در صورتی که توجیه اقتصادی داشته باشند و در خصوص تامین وثیقه مربوطه نیز مشکلی نداشته باشند، در اسرع وقت مورد رسیدگی قرار گرفته و وام درخواستی به متقاضیان اعطا شود.

بنیاد علوی در راستای محرومیت زدایی از چهره چالدران به عنوان یکی از شهرستان‌های محروم کشور، در این شهرستان سرمایه گذاری کرده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: