mfnews.ir

انتشار: ۱۰:۰۲ - ۱۰ آذر ۱۳۹۷
کد خبر : ۱۱۸۸۰
تعداد بازدید: ۶۹۸
بر اساس تفاهم نامه منعقد شده قرار است که طرح‌های محرومیت زدایی بنیاد مستضعفان در شهرستان لنده در ۱۲۷ شاخص اجرایی و عملیاتی شود.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان، علی محمد احمدی استاندار کهگیلویه وبویراحمد بهمراه جمعی از مدیران اجرایی این استان با دعوت محمد سعیدی کیا رئیس بنیاد مستضعفان برای بازدید از روند اجرای طرح‌های محرومیت زدایی این نهاد عازم شهرستان قلعه گنج کرمان شد.
تجربه قلعه گنج کرمان به کمک محرومیت زدایی لنده می‌آید
 
 
 
در سفر کاری و بازدید استاندار و برخی مدیران اجرایی کهگیلویه وبویراحمد از طرح‌های اقتصادی، عمرانی و محرومیت زدایی در حوزه‌های شهری و روستایی شهرستان قلعه گنج، نشست‌های تخصصی نیز با مسئولان، کارآفرینان و فعالان اقتصادی این منطقه برگزار شد.
 
بنیاد مستضعفان پس از کارنامه درخشان از طرح پایلوت اقتصاد مقاومتی در محرومیت زدایی از قلعه گنج کرمان، در دومین اقدام جهادی، عزم خود را با انعقاد تفاهم نامه‌ای برای رفع محرومیت‌های تاریخی شهرستان لنده در جنوب استان کهگیلویه وبویراحمد جزم کرده است.
 
مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کهگیلویه وبویراحمد گفت: بر اساس تفاهم نامه منعقد شده قرار است که طرح‌های محرومیت زدایی بنیاد مستضعفان در شهرستان لنده در ۱۲۷ شاخص اجرایی و عملیاتی شود.
 
تقوی تصریح کرد: طرح‌های محرومیت زدایی در مرحله نخست طرح پایلوت در شهرستا لنده در حدود ۲۱ روستای بالای ۲۰ خانوار عملیاتی می‌شوند و در مراحل بعدی نیز تمامی روستا‌ها و مناطق مختلف شهرستان مشمول اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی وعمرانی و خدماتی بنیاد مستضعفان خواهند شد.

شهرستان کوهپایه ای، گرمسیری و قدیمی لنده به مرکزیت شهر لنده از شهرستان‌های هشت گانه کهگیلویه وبویراحمد دارای جمعیتی افزون بر ۲۳ هزار نفر در فاصله حدود ۲۷۰ کیلومتری یاسوج مرکز این استان واقع شده است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین