mfnews.ir

انتشار: ۱۱:۰۶ - ۱۰ آذر ۱۳۹۷
کد خبر : ۱۱۸۸۲
تعداد بازدید: ۱۲۰۷
کلنگ احداث دومین مجتمع آموزشی بانک سینا در روستای ده بالا از توابع رمشک در قلعه گنج کرمان با حضور رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، قائم مقام بانک سینا به زمین زده شد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان، رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی ضمن قدردانی از مشارکت کارکنان خیر بانک سینا و همکاری مسئولان منطقه گفت: اولویت اول ما آبادانی در منطقه قلعه گنج است؛ در همین راستا با مشارکت مردم و تشکیل گروه‌های روستایی و پس انداز خود مردم به منظور اشتغال زایی روستائیان توسط بنیاد علوی به مردم وام اعطا می‌شود.
 
کلنگ احداث دومین مدرسه خیرین بانک سینا در قلعه گنج به زمین خورد

آقای سعیدی کیا افزود: طرح اشتغالزایی روستاییان در تمامی استان‌ها در حال اجراست و برای هر استان مبلغ ۲۰ میلیارد تومان و برای هر طرح روستایی ۲ میلیارد تومان درنظر گرفته شده که از طریق بانک سینا پرداخت می‌شود.

وی افزود: تاکنون پرونده ۲ هزار و ۶۰۰ مورد از طرح‌های توانمند سازی اهالی روستا‌ها به تصویب رسیده و به زودی از طریق استانداری‌ها برای پرداخت ابلاغ خواهد شد. وی افزود: تاکنون ۹ هزار شغل توسط بنیاد مستضعفان از طریق همین طرح ایجاد شده است.

در ادامه دانیالی قائم مقام بانک سینا گفت: خداوند را شاکریم که همراستا با سیاست‌های کلان بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی مبنی بر توانمندسازی مناطق کم برخوردار کشور، شاهد آغاز مراحل احداث دومین مدرسه از محل کمک‌های همکاران خیر بانک هستیم.

وی افزود: پیشتر نیز به منظور حمایت از مردم خوب منطقه قلعه گنج، مجمتع آموزشی دیگری از محل کمک‌های کارکنان بانک سینا احداث شد و به بهره برداری رسید. همچنین این بانک به منظور کمک به مناطق کمتر برخوردار تعداد ۲۴ دستگاه آمبولانس در سال جدید اهدا خواهد کرد که با این رقم، تعداد آمبولانس‌های اهدایی بانک به ۵۱ دستگاه خواهد رسید. وی ابراز امیدواری کرد این مدرسه طی ۶ ماه آینده به بهره برداری برسد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: