mfnews.ir

انتشار: ۰۸:۱۲ - ۱۱ آذر ۱۳۹۷
کد خبر : ۱۱۸۸۳
تعداد بازدید: ۱۰۷۱
با حضور رئیس بنیاد مستضعفان؛
پیرو منویات مقام معظم رهبری درخصوص تعیین و تکلیف اراضی و املاک موسوم به علوی و شبه علوی ۱۴۱ سند به ارزش ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان به مردم بخش فیروز استان اردبیل واگذار می‌شود.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان، طی مراسمی با حضور محمد سعیدی کیا رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی ۳۸۵۵۰ متر مربع از املاک علوی به ارزش ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان به مردم شریف بخش فیروز شهرستان کوثر استان اردبیل تقدیم می‌شود.
 
۳۸۵۵۰ متر مربع از زمین‌های بنیاد مستضعفان به اهالی بخش فیروز استان اردبیل واگذار می‌شود
 

واگذاری املاک علوی توسط بنیاد مستضعفان پیرو منویات مقام معظم رهبری در اجرای طرح محرومیت زدایی واگذاری املاک بنیاد مستضعفان به مردم محروم و واجد شرایط صورت می‌گیرد که در راستای همین طرح تاکنون ۲۸۰۰ سند املاک علوی در سه نوبت به مردم آذربایجان شرقی اهدا شده است. این اسناد با کاربری مسکونی، تجاری و زراعی به مساحت ۳۴ هکتار به مردم شهرستان میانه واگذار شده که ارزش آن معادل ۴۴ میلیارد تومان می‌باشد؛ بنابراین گزارش بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی تاکنون اقدامات دیگری را نیز در حمایت از خانواده‌های محروم استان اردبیل انجام داده است که حمایت از مادران باردار و شیرده، طرح مسکن دومعلول و سبد غذایی ویژه در حمایت از اهالی محروم شهرستان گرمی از جمله این اقدامات است.

بنیاد علوی بازوی محرومیت زدایی بنیاد مستضعفان در راستای حمایت از مادران باردار کم برخوردار هر دو ماه ۱۱۰۷ سبد غذایی برای جلوگیری از سوء تغذیه مادران بار دار و شیرده استان توزیع می‌کند که در همین راستا تاکنون ۶۶۴۲ سبد بینمشمولان طرح حمایتی بنیاد توزیع شده است.

همچنین بنیاد علوی در راستای حمایت از خانواده‌های دارای چند معلول با همکاری بهزیستی و بنیاد مسکن ۲۵ منزل مسکونی در شهرستان اردبیل به ارزش ۹۰۰ میلیون تومان تحویل داده است و ۳۴ منزل مسکونی به ارزش ۹۶۰ میلیون تومان نیز به خانواده‌های واجد شرایط در روستا‌ها تحویل داده شده است.

گفتنی است در اجرای طرح حمایتی دیگر بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در سال جاری با هماهنگی کمیته امداد ۴۷۰۰ سبد غذایی ویژه در میان اهالی کم برخوردار شهرستان گرمی توزیع کرده است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
علیرضا خادمیان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۵
0
0
خداوند به شما و همه عزیزانی که به مستضعفان و محرومان خدمت می کنند در دنیا و اخرت ثواب عنایت فرمایند . پاینده باشید.
پربحث ترین عناوین