mfnews.ir

انتشار: ۱۰:۵۸ - ۱۱ آذر ۱۳۹۷
کد خبر : ۱۱۸۸۵
تعداد بازدید: ۴۴۹
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه بستر قانونی حمایت از شرکت‌های دانش بنیان در مجلس ایجاد شده است، گفت: فعالیت موسسه دانشمند در این زمینه قابل تقدیر است.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان، عليرضا سلیمی نماينده مردم محلات و دليجان در مجلس شوراي اسلامي، درخصوص ارتباط صنعت و دانشگاه ها و همین طور حلقه مفقوده بین آنها، گفت: ما در این رابطه دچار نوعی عقب ماندگی جدی هستیم که لازمه آن تلاش مستمر و توجه ویژه دانشگاه و صنعت است.

تقدیر عضو کمیسیون آموزش مجلس از حمایت دانشمند از شرکت‌های دانش‌بنیان

 

این عضو کمیسیون آموزش و‌تحقیقات مجلس با بیان اینکه دانشگاه های ما با عدم شناخت نیازها، نتوانسته اند به سمت مهارت آموزی حرکت کنند افزود: فارغ‌التحصیلان ما افراد کت و شلوار بپوش آچار به دستی نیستند که بتوانند مشکلات صنعت را حل کنند و یا تشخیص درستی از ارتقاء خط تولید داشته باشند. در یک کلام باید گفت متاسفانه یک کارگر ماهر از یک تحصیل کرده دانشگاهی ما توانایی بیشتری دارد که این موضوع نشان دهنده ضعف جدی دانشگاه بوده که تغییر روند حرکتی آن ها را می طلبد.

وي درادامه به فعالیت‌های مثبت موسسه دانشمند در حوزه دانش بنیان، گفت: تمامی موسسات و‌نهادها باید به سمت حمایت از شرکت‌های دانش بنیان حرکت کنند تا از این طریق هم مشکلات جامعه را مرتفع کنند و هم خود کسب درآمد داشته باشند.فعاليت موسسه دانشمند در اين زمينه قابل تقدير است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین