mfnews.ir

انتشار: ۰۸:۱۲ - ۱۴ آذر ۱۳۹۷
کد خبر : ۱۱۸۹۲
تعداد بازدید: ۳۴۵
محمد سعیدی‌کیا در جلسه شورای اداری استان اردبیل
رئیس بنیاد مستضعفان کشور گفت: دستیابی به اعتماد مردم نیازمند تحقق وعده‌ها بوده و حساسیت ویژه‌ای در خصوص مطالبات به حق وجود دارد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان. محمد سعیدی‌کیا شامگاه سه‌شنبه در جلسه شورای اداری استان اردبیل تصریح کرد: اعتماد به مردم برطرف کننده بسیاری از مشکلات بوده و به هر اندازه که فرصت حضور بیشتر مردم و بکارگیری توانایی‌های آنان در بطن جامعه وجود داشته باشد، گام‌های بلند و مستحکمی در راستای محرومیت‌زدایی برداشته خواهد شد.
 
دستیابی به اعتماد مردم نیازمند تحقق وعده‌هاست


وی با اشاره به اینکه یکی از محوری‌ترین فعالیت‌های مدنظر بنیاد مستضعفان محرومیت‌زدایی است، افزود: مردمی کردن طرح‌ها به موفقیت در اجرای پروژه‌های مختلف عمرانی و اقتصادی کمک کرده و در این راستا مسجدمحور نمودن فعالیت‌ها نیز بسیار مفید خواهد بود.

رئیس بنیاد مستضعفان کشور تصریح کرد: اهدای وام ۲۰۰ میلیون ریالی با کارمزد پایین به مناطقی از کشور که چندان پیشرفته نبوده و کم‌برخوردار محسوب می‌شوند از جمله فعالیت‌های بنیاد مستضعفان کشور است.

سعیدی‌کیا ادامه داد: تا بدین لحظه به منظور دریافت تسهیلات نزدیک به دو هزار و ۶۰۰ طرح در سطح کشور تصویب شده و از این میان بیش از دو هزار و ۲۰۰ طرح نیز در لیست انتظار برای برخورداری از تسهیلات مدنظر هستند.

وی افزود: برای مطالعه طرح‌های اجرایی و مورد نیاز شهرستان گرمی، مشاوران و کارشناسانی در نظر گرفته شده و با بررسی‌های دقیق و مناسب امکان پویایی اقتصادی و فراهم آوردن زمینه‌های اشتغال در منطقه فراهم خواهد شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: