mfnews.ir

انتشار: ۰۸:۴۳ - ۰۴ دی ۱۳۹۷
کد خبر : ۱۱۹۷۰
تعداد بازدید: ۵۱۷
سرپرست معاونت فناوری اطلاعات و شبکه ارتباطات بانک سینا گفت: طبق آخرین گزارش بانک مرکزی، بانک سینا از نظر درصد تراکنش‌های موفق شتابی، جز ۳ بانک اول است.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان، مجید هادی با بیان این مطلب به خبرنگار بنکر عنوان کرد: کیفیت ارایه سرویس به مشتریان جز اولویت‌های اصلی بانک سینا بوده و هست.
بانک سینا صدرنشین تراکنش های موفق شتابی شد


وی با اشاره به آخرین گزارش بانک مرکزی اظهار داشت: گزارشاتی که بانک مرکزی در زمینه تراکنش‌های شتابی منتشر کرده است، نشان دهنده این موضوع است که بانک سینا جز ۳ بانک اول در این زمینه بوده است.

هادی خاطر نشان کرد: با توجه به چیرگی مفهوم بلاک چین و موضوعاتی مانند ارز رمز‌ها و وام دهی‌های نفر به نفر، چنانچه مشتریان، کسب و کار‌های خود را با این شرایط جدید وفق ندهند و در آینده از تکنولوژی‌های جدید عقب بمانند، زیان‌های جبران ناپذیری را متحمل خواهند شد.

گفتنی است، بانک سینا با پیاده سازی برنامه‌های راهبردی در سال‌های گذشته و وجود همکاران تلاشگر، در هیچ زمانی از رشد و توسعه بازنمانده و اکنون یکی از متنوع‌ترین و پرتعدادترین سبد‌های خدمات و محصولات حوزه بانکداری الکترونیک را در اختیار دارد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: