mfnews.ir

انتشار: ۰۸:۵۰ - ۰۴ دی ۱۳۹۷
کد خبر : ۱۱۹۷۱
تعداد بازدید: ۷۶۵
بانک سینا به منظور اعتماد مشتریان و ترغیب به استفاده از همراه بانک سینا، طرح همراز را اجرا می کند.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان، در این طرح که به مدت سه ماه از اول دی ماه تا پایان اسفندماه سال جاری اجرا خواهد شد، به کاربران فعال همراه بانک سینا که در طول اجرای طرح اقدام به انجام تراکنش‌های بانکی از این درگاه کنند و موفق به کسب حداقل ۳۰۰ امتیاز در باشگاه مشتریان بانک سینا شوند جوایزی به قید قرعه پرداخت می شود.
 
آغاز طرح همراز باشگاه مشتریان بانک سینا

در این طرح که با امکانات و قابلیت‌های باشگاه مشتریان بانک سینا اجرایی و برگزار می شود، به مشتریانی که اقدام به نصب نرم افزار همراه بانک سینا و ورود به این سامانه کنند ۵۰ امتیاز هدیه تعلق خواهد گرفت و متناسب با فعالیت کاربران در این بستر و انجام تراکنش‌های مختلف با کارت بانکی سینا، امتیاز‌های ویژه‌ای در باشگاه مشتریان به میزان ۲ برابر امتیاز سایر درگاه‌های پرداخت الکترونیک بانک به آن‌ها تعلق گرفته و مشتریان می‌توانند با افزایش تعداد تراکنش‌ها و صعود در نردبان امتیاز‌ها در باشگاه، شانس برنده شدن خود را افزایش دهند.
 
همچنین در این طرح به ازای هر قسط ۱.۰۰۰.۰۰۰ ریالی پرداختی مربوط به خود یا دیگران در همراه بانک ۲ امتیاز ویژه تعلق خواهد گرفت. جوایز طرح شامل هدایای غیرنقدی و بسته‌های متنوع خرید و استفاده از خدمات ویژه گردشگری در قالب ده‌ها هدیه ۲۰ میلیون ریالی، ۱۰ میلیون ریالی و ۵ میلیون ریالی خواهد بود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: