mfnews.ir

انتشار: ۰۹:۳۲ - ۰۸ دی ۱۳۹۷
کد خبر : ۱۱۹۸۱
تعداد بازدید: ۴۷۴
مدیرعامل بانک سینا عنوان کرد؛
مدیرعامل بانک سینا در همایش سراسری مدیران بانک، با تشریح سیاست‌ها و اولویت‌های نیمه دوم سال گفت: توسعه پایدار، جزو اصلی‌ترین استراتژی‌ها و اصول بانک سینا در جریان فعالیت‌ها و حرکت بر مسیر تعالی بوده و در این راستا با ارائه خدمات متنوع و به روز، در راستای جلب رضایت مشتریان گام برداشته است.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان، پیشرو سیاست فعلی این بانک را کمک به رونق و توسعه اشتغال به ویژه در مناطق روستایی و کمتر برخوردار اعلام کرد و افزود: با توجه به انعقاد تفاهم نامه همکاری این بانک با معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری و بنیاد علوی، در حال حاضر تا سقف ۲۵۰ میلیارد ریال تسهیلات یارانه دار به استان‌ها پرداخت می‌شود که نقش به سزایی در رونق و اشتغال به ویژه در روستا‌ها داشته است.
تسهیلات یارانه‌دار نقش به‌سزایی در رونق و اشتغال روستا‌ها دارد
 

وی تصریح کرد: در همین راستا، تا ۲۰ آبان ماه جاری، تعداد ۲ هزار و ۶۱۲ طرح به مبلغ بیش از ۱۴ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال از سوی بانک سینا مصوب شده که بیش از ۲۲۰۰ طرح از این تعداد به مبلغ ۱۱ هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال منجر به انعقاد قرارداد شده و ۱ هزار و ۹۰۰ طرح هم با برآورد اشتغالزایی ۱۷ هزار و ۵۰۰ نفر به بهره برداری رسیده است.

مدیرعامل بانک سینا در ادامه خواستار سرعت بخشیدن به فعالیت‌ها به ویژه در حوزه جذب منابع با توجه به ماه‌های باقی مانده تا پایان سال، کاهش مطالبات و توجه ویژه به توسعه خدمات غیر مشاع شد.

در ادامه این همایش دو روزه، عملکرد بانک بر اساس روش ارزیابی متوازن (BSC) مورد ارزیابی قرار گرفت و ضمن تشریح سیاست‌ها و برنامه‌های آتی، مدیران ستادی و مناطق شعب بانک، نقطه نظرات خود را مطرح کردند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: