mfnews.ir

انتشار: ۱۱:۰۸ - ۱۱ دی ۱۳۹۷
کد خبر : ۱۲۰۰۱
تعداد بازدید: ۴۱۹
با حضور رئیس بنیاد مستضعفان؛
در مراسمی با حضور محمد سعیدی کیا رئیس بنیاد مستضعفان کشور ۷۰۰ فقره سند مالکیت املاک بنیاد علوی در آستانه اشرفیه اهدا شد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان، رئیس بنیاد مستضعفان کشور در حاشیه این مراسم با اشاره به اینکه از سال ۹۳ تاکنون ۷۳ هزار فقره سند مالکیت برای املاک مسکونی و زراعی مردم صادر و واگذار شده است، اظهار کرد: این میزان زمین به مساحت ۲ هزار و ۲۰۰ هکتار است.
۷۰۰ فقره اسناد املاک علوی در آستانه اشرفیه اهدا شد


محمد سعیدی کیا با بیان اینکه از این تعداد سند ۷ هزار و ۱۰۰ فقره مربوط به استان گیلان بوده است، افزود: ارزش ریالی املاک واگذار شده بیش از ۱۴ هزار میلیارد ریال است که بیش از ۹۸ درصد آن رایگان سنددار شد.

وی همچنین در ادامه به اجرای طرح‌های اشتغالزایی در سطح روستا‌ها نیز اشاره کرد و گفت:: از سال ۹۵ تاکنون ۲ هزار و ۷۰۰ طرح اشتغالزایی با ۱۴ هزار میلیارد تومان اعتبار به تصویب رسید از سال ۹۵ تاکنون ۲ هزار و ۷۰۰ طرح اشتغالزایی با ۱۴ هزار میلیارد تومان اعتبار به تصویب رسید که در حال حاضر متقاضیان ۲ هزار و ۴۰۰ طرح تسهیلات دریافت کرده اند.

رئیس بنیاد مستضعفان کشور با تأکید برلزوم توجه به اشتغالزایی در سطح روستاها، اجرای طرح‌های اشتغالزایی روستایی را سبب کاهش مهاجرت از روستا‌ها به شهر‌ها اعلام کرد.

وی با بیان اینکه طرح‌های اشتغالزایی ارائه شده باید توجیه اقتصادی داشته و عملیاتی باشد، بیان کرد: تمامی طرح‌های تصویب شده باید به مرحله اجرا برسد.

سعیدی کیا ادامه داد: این بنیاد با مشارکت وزارت ورزش و جوانان ساخت ۲۵۰ زمین مینی فوتبال با چمن مصنوعی در سراسر کشور آغاز کرده که ۷ زمین در استان گیلان قرار دارد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین