mfnews.ir

انتشار: ۰۸:۳۴ - ۱۲ دی ۱۳۹۷
کد خبر : ۱۲۰۰۸
تعداد بازدید: ۵۸۰
معاون اول رئیس جمهور:
معاون اول رئیس جمهور گفت: بنیاد مستضعفان بعنوان نهادی که تحت امر رهبر انقلاب فعالیت می کند با اقدامات مثبت در مناطق محروم این پیام مهم را منعکس می کند که اراده کرده تا در راستای توسعه مناطق مختلف کشور و رفع کمبودها کمک حال دولت باشد و امیدواریم این اقدام منشاء یک تحول جدی باشد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور روز سه شنبه در مراسم بهره برداری از ۸۰۰ واحد مسکن روستایی مددجویی در استان سیستان و بلوچستان و شهرستان قصر قند با تقدیر از همه تلاشگران در راستای خدمت رسانی به مردم در مناطق محروم اظهار امیدواری کرد که مسئولان بتوانند در زمینه تلاش برای رفع محرومیت از مناطق محروم موفق بوده و گام‌های اساسی بردارند.
بنیاد مستضعفان اقدامات مثبتی در مناطق محروم انجام داده است

معاون اول رییس جمهور با بیان اینکه یکی از زمینه‌های اقتصاد مقاومتی این بوده که مناطق مختلف کشور بر اساس استعداد‌هایی که وجود دارد با اولویت بندی از مناطق محروم مورد رسیدگی قرار بگیرند اظهار داشت: نتیجه آن این بود که امروز می‌بینیم که با توسعه استعداد‌های هر منطقه بدون آنکه بخواهیم کارخانه‌های بزرگ به مناطق مختلف منتقل کنیم می‌توان در راستای پیشرفت مناطق مختلف اقدام کرد.  

وی اظهار داشت: بنیاد مستضعفان بعنوان نهادی که تحت امر رهبر انقلاب فعالیت می‌کند با اقدامات مثبت در مناطق محروم این پیام مهم را منعکس می‌کند که اراده کرده تا در راستای توسعه مناطق مختلف کشور و رفع کمبود‌ها کمک حال دولت باشد و امیدواریم این اقدام منشاء یک تحول جدی باشد.  

در این مراسم در حضور معاون اول رییس جمهو تفاهمنامه همکاری طرح پیشرفت و آبادانی شهرستان قصر قند در راستای اقتصاد مقاومتی، محرومیت زدایی و ایجاد معیشت پایدار میان بنیاد مستضعفان و استانداری سیستان و بلوچستان منعقد شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین