mfnews.ir

انتشار: ۱۴:۳۶ - ۱۷ دی ۱۳۹۷
کد خبر : ۱۲۰۲۷
تعداد بازدید: ۵۹۶
نماینده ماکو در مجلس شورای اسلامی؛
نماینده ماکو در مجلس شورای اسلامی گفت: برخی درباره بنیاد مستضعفان قضاوت‌های غیرمنصافه می‌کنند. پیشنهاد می‌کنم نشست‌ها برای شفاف سازی فعالیت بنیاد برای مردم تداوم داشته باشد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان، عین الله شریف‌پور نماینده ماکو در مجلس شورای اسلامی در جلسه کمیسیون اقتصادی مجلس با رئیس بنیاد مستضعفان گفت: برخی درباره بنیاد مستضعفان قضاوت‌های غیرمنصافه می‌کنند و پیشنهاد می‌کنم نشست‌ها برای شفاف سازی فعالیت بنیاد برای مردم تداوم داشته باشد.
برخی درباره بنیاد مستضعفان قضاوت های غیرمنصفافه می‌کنند
 

شریف پور با اشاره به اینکه با هزینه شخصی به قلعه گنج رفته است، گفت: میزان رضایت مندی مردم قلعه گنج را بالاتر از ۶۵ درصد دیدم و در عرصه اشتغال، فرهنگ و اجتماعی کار‌های خوبی انجام شده است. خوب است که در برنامه‌ها بیشتر تنوع گرایی را شاهد باشیم و براساس ظرفیت‌های موجود هر منطقه اقدامات را سازماندهی کنیم.

نماینده ماکو با اشاره به تیلیغ اقدامات بنیاد مستضعفان گفت: خوب است که برنامه‌های بنیاد مستضعفان بیشتر در رسانه‌ها مطرح شود تا دیگر سازمان‌ها بتوانند اقدامات انجام شده را خصوصا در زمینه اشتغال و محرومیت زدایی را الگوسازی کنند.

نماینده ماکو توصیه کرد برای هر استان یک منطقه برای طرح پیشرفت و آبادانی انتخاب شود و در همان منطقه‌ای که در حال فعالیت هستید کمیته‌ای برای کارگاه‌ها و واحد‌های تولیدی تعطیل شده راه اندازی و آن‌ها را مجددا احیا کنید.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین