mfnews.ir

انتشار: ۱۲:۴۲ - ۱۸ دی ۱۳۹۷
کد خبر : ۱۲۰۳۴
تعداد بازدید: ۲۵۰
حکمت الله همتی‌نژاد در گفت‌وگو با ایرنا اظهار داشت: این طرح‌ها در زمینه دامی، باغی، زراعی، شیلات و صنایع تبدیلی از سوی بیناد علوی به بانک‌های عامل معرفی شد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان، حکمت الله همتی‌نژاد در گفت‌‌وگو با ایرنا اظهار داشت: این طرح‌ها در زمینه دامی، باغی، زراعی، شیلات و صنایع تبدیلی از سوی بیناد علوی به بانک‌های عامل معرفی شد.
۲۲۰ میلیارد ریال طرح کشاورزی در لنده به بانک معرفی شد
 
 
وی بیان کرد: این طرح‌ها باید در حوزه عشایری و روستایی برای اشتغالزایی اجرا شود.

همتی نژاد بدون اشاره به میزان اشتغالزایی این طرح‌ها افزود: نیاز است بانک‌ها نسبت به پرداخت این تسهیلات همکاری لازم را انجام دهند.
 
وی بیان کرد: بر اساس تفاهم نامه منعقد شده قرار است که طرح‌های محرومیت زدایی بنیاد مستضعفان در شهرستان لنده در ۱۲۷ شاخص اجرایی و عملیاتی شود.
 
همتی نژاد افزود: این طرح‌ها با تکیه بر توانمندی محلی مردم منطقه سبب محرومیت زدائی، ایجاد اشتغال، توسعه اقتصادی و رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم منطقه خواهد شد.

محرومیت عمیق شهرستان گرمسیری لنده در جنوب غرب کهگیلویه و بویراحمد با وجود برخورداری از قدمت، وسعت و ظرفیت‌های فراوان موجب شده مسئولان استانی و کشوری، توسعه و محرومیت زدایی این منطقه کمتر توسعه یافته را در دستور کار قرار دهند.
طرح‌های محرومیت زدایی در مرحله نخست طرح پایلوت در شهرستان لنده در حدود ۲۱ روستای بالای ۲۰ خانوار عملیاتی می‌شوند و در مراحل بعدی نیز تمامی روستا‌ها و مناطق مختلف شهرستان مشمول اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی و عمرانی و خدماتی بنیاد مستضعفان خواهند شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: