mfnews.ir

انتشار: ۱۲:۰۵ - ۲۲ دی ۱۳۹۷
کد خبر : ۱۲۰۵۳
تعداد بازدید: ۳۰۷
مدیرعامل هلدینگ سیاحتی و مراکز تفریحی و حمل و نقل پارسیان خبر داد؛
در راستای توانمندسازی اجتماعی، رشد بهره وری و ارزش آفرینی در ارائه خدمات، هلدینگ سیاحتی و مراکز تفریحی و حمل و نقل پارسیان با شرکت‌های دانش بنیان تعامل و همکاری می‌کند.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان، علیرضا شیخ طاهری مدیرعامل هلدینگ سیاحتی و مراکز تفریحی و حمل و نقل پارسیان ضمن اعلام این خبر گفت: مشارکت و همکاری با شرکت‌های دانش بنیان، فرصت‌های مطلوبی را برای ارتقای کمی و کیفی خدمات و افزایش بهره وری سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه بنیاد فراهم می‌آورد.
همکاری هلدینگ سیاحتی پارسیان با شرکت‌های دانش بنیان

شیخ طاهری مدیرعامل هلدینگ پارسیان، با بیان اینکه در چند سال اخیر با شرکت‌های دانش بنیان همکاری‌های موثری در حوزه‌های منابع انسانی، فن آوری اطلاعات، بازاریابی و فروش داشته ایم، افزود: لازم است در راستای توانمندسازی اجتماعی، رشد بهره وری و ارزش آفرینی در ارائه خدمات، تعامل و همکاری بیشتری با شرکت‌های دانش بنیان صورت پذیرد.
 
وی که در هفتمین جلسه شورای مدیران هلدینگ سیاحتی و مراکز تفریحی و حمل و نقل پارسیان در روز یکشنبه ۱۶ دی ماه سخن می‌گفت، بر ورود شرکت‌های تابعه دارای شرایط لازم به بازار سرمایه تأکید کرد و افزود: حضور در بازار سرمایه علاوه بر ایجاد فرصت‌های جذب سرمایه به شفافیت‌های مالی و اجرایی شرکت‌ها نیز کمک می‌کند و این امر از سیاست‌های اصلی بنیاد در فعالیت‌های بنگاه داری است.
 
در این نشست که با حضور مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره، مدیران عامل شرکت‌های تابعه و مدیران ستاد هلدینگ تشکیل شد، تصویر کلان و استراتژی‌های هلدینگ و شرکت‌های تابعه و همچنین نقاط قوت و ضعف عملکرد نه ماهه هلدینگ در راستای تدوین برنامه ششم توسعه بنیاد بررسی و ارزیابی شد.

در ادامه لیالی رئیس هیأت مدیره هلدینگ نیز با اشاره به اتخاذ برنامه‌های استراتژیک و بهره مندی از تدابیر مدیریتی و مشورتی در پیشبرد مأموریت و چشم انداز هلدینگ، کاهش هزینه‌ها و ایجاد انگیزه در کارکنان را از ارکان اصلی این امر برشمرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: