mfnews.ir

انتشار: ۱۵:۰۱ - ۱۳ بهمن ۱۳۹۷
کد خبر : ۱۲۱۴۷
تعداد بازدید: ۶۰۸
رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی
رئیس بنیاد مستضعفان کشور گفت: وام‌های یارانه دار به روستائیانی که توانایی انجام کار‌های اشتغالزا را دارند پرداخت می‌شود.
وام‌های یارانه دار به روستائیان پرداخت می‌شود به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از یاسوج، سعیدی کیا رئیس بنیاد مستضعفان کشور گفت:روستائیان برای دریافت این وام‌ها باید طرح‌های خود را به استانداری بدهند واستانداری طرح‌هایی را که توجیه اقتصادی دارند به بانک سینا از زیر مجموعه‌های بنیاد مستضعفان معرفی می‌کند و بانک هم به صاحبان این طرح‌ها وام پرداخت می‌کند.
وام‌های یارانه دار برای کار آفرینی در روستا‌های کشور پرداخت می‌شود
وی در ادامه با بیان اینکه این وام‌ها برای استان هادر سال‌های ۹۵ و ۹۶ مبلغ ۲۰ میلیارد تومان بود و در سال ۹۷ به مبلغ ۲۵ میلیارد تومان افزایش پیدا کرد افزود:استان کهگیلویه وبویراحمد یکی از استان‌هایی است که این وام‌ها را در این سه سال به خوبی جذب و به روستائیان پرداخت کرده است.
رئیس بنیاد مستضعفان کشور با اشاره به اینکه برای استان کهگیلویه وبویر احمد در سال ۹۷ مبلغ ۲۵ میلیارد تومان وام تخصیص پیدا کرده است افزود:به جز استان برای شهرستان لنده که دومین شهرستان طرح پایلوت آبادانی و پیشرفت در کشور انتخاب شده مبلغ ۱۵ میلیارد تومان وام جداگانه در نظر گرفته شده است که مردم بتوانند با دریافت این تسهیلات کار وتلاش وفعالیت داشته باشند.
سعیدی کیا گفت:در لنده این کار شروع شده و با استقبال خوب مردم مواجه و تاکنون قرارداد چندین طرح بسته شده است و امیدواریم با استقبال بیشتر توسعه پیدا کند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: