mfnews.ir

انتشار: ۰۹:۲۹ - ۰۷ اسفند ۱۳۹۷
کد خبر : ۱۲۲۵۰
تعداد بازدید: ۵۲۰
در مراسمی با حضور مدیرعامل، اعضای هیات مدیره، معاونین، مدیران، روسای ادارات و کارکنان بانک سینا از ۴ خدمت جدید همراه بانک سینا رونمایی شد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان، پیشرو مدیرعامل بانک در این مراسم با بیان آنکه امروزه ایجاد مزیت رقابتی از سوی بانک‌ها یک ضرورت است، گفت: ما در صنعت بانکداری به معماری چابک و سریع احتیاج داریم تا پاسخگوی نیاز‌ها باشیم و برای باقی ماندن در عرصه رقابت هم باید زیرساخت‌های جدیدتری را پیاده سازی کنیم.
رونمایی از ۴خدمت جدید همراه بانک سینا

بانک سینا به عنوان بانکی مشتری مدار، همواره به این مهم توجه داشته و سعی کرده با خلق ایده‌ها و فناوری‌های نوین و ارائه خدمات به روز، همواره در مسیر جلب نظر و تامین سلایق مختلف مشتریان گام بردارد. به همین منظور در کمتر از چند ماه از به روزرسانی همراه بانک سینا، شاهد بهره برداری از خدمات جدیدتری در این سامانه هستیم که استفاده از آن می‌تواند کمک موثری در انجام بهینه و مطلوب خدمات بانکی هموطنان باشد.

در ادامه مراسم از ۴ خدمت حسابداری شخصی، خرید شارژ با تکانک، سرویس قبوض پیامکی و سرویس پرداخت قبض شتابی رونمایی شد. با سرویس حسابداری شخصی امکان دسته بندی هزینه‌ها و درآمد‌ها طبق سلیقه کاربر فراهم شده و با سرویس خرید شارژ با تکانک با تکان دادن گوشی در هر بخش از همراه بانک می‌توان به آسانی شارژ خرید.

با استفاده از سرویس قبوض پیامکی، قبض‌های تلفن، برق، گاز، آب و مانند آن که به صورت پیامک ارسال می‌شود به صورت اتوماتیک به صفحه پرداخت قبض انتقال می‌یابد و  بدون نیاز به ورود اطلاعات اضافی توسط مشتری قابل پرداخت خواهد بود. با خدمت پرداخت قبض شتابی هم پس از اضافه کردن کارت شتابی به لیست کارت‌ها به صورت دستی، امکان انتخاب کارت‌های شتابی در منوی پرداخت قبض به عنوان مبدا پرداخت وجود دارد. این قابلیت برای کاربران مهمان (کاربرانی که نام کاربری و رمز عبور از شعبه دریافت نکرده و با استفاده از شماره موبایل خود وارد موبایل بانک شده اند) نیز وجود دارد.

گفتنی است پیشتر نیز ۵ خدمت پی بوم، پیامد، نقشه شعب و خودپردازها، سام (سامانه انتقال وجه مشتریان حقوقی) و انتقال وجه دوجانبه در نرم‌افزار همراه بانک سینا به بهره برداری رسیده بود
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: