mfnews.ir

انتشار: ۱۱:۴۹ - ۰۷ اسفند ۱۳۹۷
کد خبر : ۱۲۲۵۲
تعداد بازدید: ۷۰۱
معاون امور توانمند سازی و خدمات اجتماعی بنیاد علوی خبر داد؛
سروآباد،هدف طرح‌ آبادانی و پیشرفت منطقه ای بنیادمستضعفان می شود
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان،  معاون امور توانمند سازی و خدمات اجتماعی بنیاد علوی از زیر مجموعه های بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان سروآباد با بیان این مطلب گفت: بنیاد علوی در کل کشور ۱۴ نقطه در ۱۰ استان کشور را انتخاب کرده است که در استان کردستان شهرستان سروآباد یکی از این شهرستان‌ها است.
 
سروآباد، پایلوت طرح‌های آبادانی بنیاد علوی می‌شود
 
 
احمد حاج علیزاده افزود: در مرحله اول ۱۵۰ میلیارد ریال تسهیلات برای متقاضیان کارآفرینی در شهرستان سروآباد اختصاص یافته است و حداقل تسهیلات پرداختی باتوجه به نوع طرح‌های ارائه شده از ۱۰۰ میلیون ریال تا سقف ۲۵ میلیارد ریال است.
 
وی یادآور شد: طرح‌های آبادانی و پیشرفت با شعار کار با مردم برای مردم، توانمندسازی و معیشت پایدار در کشور و با هدف بهبود معیشت، ارتقای سطح امنیت، کاهش نرخ بیکاری و توانمندسازی مردم اجرا می‌شود.

فرماندار سروآباد نیز گفت: امروز به طور رسمی بنیاد علوی فعالیت خود را در این شهرستان آغاز خواهد کرد.

کوهسار دادور افزود: کارگروه ویژه‌ای برای جمع آوری و بررسی طرح‌های کارآفرینی متقاضیان در فرمانداری تشکیل می‌شود تا طرح‌های متقاضیان برای دریافت تسهیلات بنیاد علوی را بررسی کند.

دادور گفت: ۸۰ درصد جمعیت شهرستان سروآباد روستانشین هستند و پرداخت تسهیلات برای ایجاد طرح‌های کارآفرینی با توجه به پتانسیل‌های بسیار خوبی که در روستا‌ها وجود دارد، باعث مهاجرت معکوس، تثبیت جمعیت و ایجاد درآمد پایدار و در نهایت ایجاد امنیت در سطح شهرستان شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین