mfnews.ir

انتشار: ۱۱:۰۹ - ۲۳ اسفند ۱۳۹۷
کد خبر : ۱۲۳۱۸
تعداد بازدید: ۳۵۰
مهندس سعیدی کیا رییس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی
 رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی با بیان اینکه آبادانی با خلاقیت و دست در دست هم گذاشتن انسان‌ها رقم می‌خورد گفت: همت مردم قلعه گنج در رسیدن به خودکفایی، مثال زدنی است و ما همواره در کنار این مردم خواهیم بود.
محمد سعیدی کیا روز چهارشنبه در جمع مردم روستای چاه نوروز از توابع بخش مرکزی قلعه گنج اظهار داشت: ما از مردم و اهالی خوب روستای چاه نوروز تشکر می‌کنیم که از طرح‌های اقتصادی و توان افزایی بنیاد مستضعفان استقبال کردند و به میدان آمدند.

وی ادامه داد: پول مساله نیست، بلکه این روحیه است که قبل از هر چیزی نیاز خواهد بود و دیدیم مردم قلعه گنج همراه با جوانان خوب خود، با یک روحیه خوب به میدان آبادانی دیارشان آمدند.
 
آبادانی با خلاقیت و مشارکت مردم شکل می گیرد

رئیس بنیاد مستضعفان اظهار داشت: صندوق توانمند سازی روستای چاه نوروز قلعه گنج بیش از سه سال است که با حضور ۱۰ گروه راه اندازی شده و تاکنون از محل آورده‌های مردم، ۵۳ میلیون تومان پس انداز داشته است. سعیدی کیا اضافه کرد: این صندوق روستایی با کمک بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی ۱۷۴ فقره تسهیلات خوداشتغالی به ارزش ۲۱۴ میلیون تومان پرداخت کرده است.
در سفر رئیس بنیاد مستضعفان به قلعه گنج، یک واحد خانه بهداشت با زیربنای ۱۰۰ متر مربع و اعتبار ۸۵ میلیون تومان در راستای تفاهم نامه دانشگاه علوم پزشکی و بنیاد مستضعفان برای تجهیز ۱۸ خانه بهداشت در شهر نمونه اقتصاد مقاومتی به بهره برداری رسید.

با احداث این خانه بهداشت ۸۵۸ نفر از اهالی روستا‌های نورآباد و احمدآباد تحت پوشش خدمات خانه‌های بهداشت قرار می‌گیرند.
همچنین سد سنگ و سیمانی و آبخیزداری روستای دستجرد قلعه گنج نیز با حجم آب‌گیری ۴۰ هزار متر مکعب و اعتبار ۳۷۵ میلیون تومان با حضور رئیس بنیاد مستضعفان، فرماندار و امام جمعه قلعه گنج به بهره‌برداری رسید.
مرکز شهرستان قلعه گنج در ۴۳۰ کیلومتری جنوب کرمان واقع است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین