mfnews.ir

انتشار: ۰۸:۵۲ - ۲۰ فروردين ۱۳۹۸
کد خبر : ۱۲۳۶۸
تعداد بازدید: ۳۸۲
مدیرعامل شرکت زراعی دشت ناز ساری در این نشست تسریع در پرداخت وام اشتغال پایدار روستایی را برای ساخت فاز دوم گلخانه ۵ هکتاری هیدروپونیک سبزی و صیفی برای افزایش اشتغال و توسعه صادرات را امری ضروری برشمرد و خواستار مطرح شدن درخواست‌های شرکت در ستاد تسهیل استانداری شد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان، در این نشست مدیر عامل شرکت زراعی دشت ناز ساری با اشاره به اهمیت و جایگاه شرکت دشت ناز در حوزه اشتغال و تولید، خسارت وارده به این شرکت در اثر سیل اخیر را ۱۵۰ میلیارد ریال اعلام کرد. صدیقی در ادامه خواستار تسریع در احداث پل حاشیه گلخانه این شرکت شد که علاوه بر مختل کردن تولید در نیمی از اراضی شرکت یکی از راه‌های اتصال گهرباران با ساری و روستا‌های اطراف میباشد راخواستار شد.
 
برگزاری نشست مدیر عامل دشت ناز ساری با استاندار مازندران

همچنین دریافت کمک‌های بلاعوض و وام‌های کم بهره برای جبران بخشی از خسارات ناشی از سیل و تخصیص ویژه نهاده‌های کشاورزی و دامپروری بصورت مستقیم از وزارت جهاد کشاورزی را با توجه به پایین بودن سهمیه استان از دیگر موارد مورد تاکید توسط مدیر عامل دشت ناز ساری در این نشست بود.

مدیرعامل شرکت زراعی دشت ناز، تسریع در پرداخت وام اشتغال پایدار روستایی را برای ساخت فاز دوم گلخانه ۵ هکتاری هیدروپونیک سبزی و صیفی برای افزایش اشتغال و توسعه صادرات را امری ضروری برشمرد و خواستار مطرح شدن درخواست‌های شرکت در ستاد تسهیل استانداری شد.

استاندار مازندران از حضور میدانی رئیس بنیاد مستضعفان در ابتدای وقوع سیل در استان و تخصیص سیمان به سیل زدگان و همچنین از همکاری لجستیکی شرکت دشت ناز در بحران سیل قدردانی کرد.

وی در ادامه این نشست با توجه به نقش و جایگاه شرکت زراعی دشت ناز در این استان به معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع و معاون هماهنگی امور عمرانی دستور مساعدت و حمایت ویژه از این شرکت را صادر کرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: