mfnews.ir

انتشار: ۰۹:۱۲ - ۲۰ فروردين ۱۳۹۸
کد خبر : ۱۲۳۶۹
تعداد بازدید: ۱۰۱۹
سعیدی کیا در ملکشاهی عنوان کرد؛
رئیس بنیاد مستضعفان کشور در سفر به شهرستان ملکشاهی در جمع مردم روستای گنبد پیرمحمد گفت: بنیاد در زمینه‌های مختلف بهداشتی، درمانی، اقتصادی و ... در کنار مردم است و در این راستا تمام تلاش خود را خواهد کرد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان، محمد سعیدی کیا، رئیس بنیاد مستضعفان کشوردر سفر به شهرستان ملکشاهی در جمع مردم روستای گنبد پیرمحمد گفت: اهداف بنیاد با مشارکت مردم شکل خواهد گرفت و این امر سبب توسعه، پیشرفت و آبادانی خواهد شد.
 
بنیاد مستضعفان تا توسعه کامل ملکشاهی در کنار مردم خواهد ماند

وی افزود: بنیاد در زمینه‌های مختلف بهداشتی، درمانی، اقتصادی و ... در کنار مردم است و در این راستا تمام تلاش خود را خواهد کرد.

رئیس بنیاد مستضعفان اذعان کرد: استفاده از توانایی‌های مردم و با تکیه بر مزیت‌های داخلی روستا سبب پیش برد اهداف اقتصاد مقاومتی است.

وی اضافه کرد: راه‌اندازی صندوق‌های زود بازده در ایجاد اشتغال زایی پایدار تاثیر گذار است، بنابراین مردم با مشارکت همگانی در راستای پیشرفت و آبادانی مناطق خود گام بردارند.

سعیدی کیا در ادامه و در بازدید از کلینیک تخصصی ملکشاهی تصریح کرد: برای اتمام این پروژه درمانی ۲۱ میلیارد ریال اعتبار نیازمند است که در سه قسط پرداخت خواهد شد.

وی بیان داشت: همچنین در راستای بازسازی پل‌های تخریب شده شهرستان ملکشاهی ۲۵۰ تن سیمان به صورت رایگان اختصاص خواهد یافت.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: