mfnews.ir

انتشار: ۱۲:۱۳ - ۲۴ فروردين ۱۳۹۸
کد خبر : ۱۲۳۸۶
تعداد بازدید: ۹۱۶
١٣٠ هزار نفر از مسافران نوروزی قطارهای بن ریل را برای سفر انتخاب کردند
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان،١٣٠ هزار نفر از مسافران نوروزی  در بازه‌ی زمانی ٢٤ اسفند ٩٧ تا ١٦ فروردین سال جاری با قطار‌های مسافری بن ریل به مقاصد مختلف سفر کردند.
 
١٣٠ هزار نفر از مسافران نوروزی با بن ریل سفر کردند


به گزارش روابط عمومی شرکت بن ریل، در ایام سفر‌های نوروزی سال ٩٨، بیش از ١٣٠ هزار مسافر در مسیر‌های تهران، زنجان، ملایر، قم، اراک، کرمان، طبس و همدان به مشهد و تهران-بندرعباس و تهران-کرمان با استفاده از قطار‌های ویژه چهار تخته و شش تخته بن ریل مسافرت کردند که بیشترین تعداد مسافر مربوط به مسیر‌های تهران-مشهد و قم-مشهد بوده است.

بنابراین گزارش از تاریخ ٢٤اسفند ماه سال ٩٧ تا ١٦  فروردین سال جاری، شرکت بن ریل  با اعزام روزانه ۱۶ رام قطار در مسیر‌های ۸ گانه، ظرفیتی معادل ١٤٢ هزار و ٧٤٢ صندلی ایجاد کرده بود که نسبت به سال گذشته ٥/٣  درصد رشد را نشان می‌دهد.

گفتنی است این تعداد مسافر نسبت به نوروز سال گذشته ١٠/٦ درصد رشد داشته است.

شایان ذکر است ضریب اشغال قطار‌های بن ریل در ایام نوروز  سال جاری ٩١  درصد اعلام شده است که رکورد چشمگیری در صنعت ریلی محسوب می‌شود.

خاطر نشان می‌شود به منظور تضمین کمی و کیفی عملیات نوروزی و با توجه به حجم بالای اعزام قطار ها، ستاد نوروزی متشکل از یک مدیر به عنوان جانشین مدیرعامل و ۶ نفر با عناوین مسئول فنی، اجرایی و تجهیز در دو شیفت بر عملکرد پیمانکاران، اعزام به موقع قطار‌ها و تجهیز کامل آن‌ها نظارت داشت.

بنابراین گزارش، از دیگر فعالیت‌های بن ریل در ایام نوروز می‌توان به آذین بندی گیت ورودی ایستگاه تهران و گیت خروجی ایستگاه مشهد، اهدای اسباب بازی به کودکان، پذیرایی از مسافران با شیرینی و شکلات، استفاده از فرش قرمز روی سکوی ایستگاه تهران و مشهد و طراحی و اجرای سفره هفت سین در ایستگاه‌های تهران و مشهد و همچنین عکس برداری مسافران پیش از سوار شدن به قطار اشاره کرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: