mfnews.ir

انتشار: ۱۴:۰۲ - ۲۶ فروردين ۱۳۹۸
کد خبر : ۱۲۴۰۰
تعداد بازدید: ۱۹۹
شرکت حفاری شمال در کنار کمک رسانی پرسنل شرکت که شامل کمک‌های نقدی، مواد غذایی و ... بوده، دو دستگاه پیکاب نیز جهت خدمت رسانی به هموطنان آسیب دیده در اختیار دو مسجد شهرستان اهواز جهت ارسال و توزیع مواد غذایی و دارویی اختصاص داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت حفاری شمال، در پی بارندگی‌های شدید اواخر سال گذشته و روز‌های اخیر در استان خوزستان، به اهتمام مدیریت خدمات فنی و با همکاری اداره روابط عمومی شرکت حفاری شمال و با حضور ۷۲ ساعته اپراتور‌های پرتلاش پمپ رودخانه‌ای اداره تعمیرات در کنار نیرو‌های امدادرسان شهرداری منطقه ۳ اهواز به هموطنان سیل‌زده این مناطق یاری و کمک رسانی انجام داد.
 
امدادرسانی شرکت حفاری شمال به مناطق سیل زده استان خوزستان

شایان ذکر است در همین راستا جلسات ستاد مدیریت بحران شرکت حفاری شمال با شهردار اهواز و شهرداری‌های مناطق شهری جهت آمادگی کامل برای رویارویی و مقابله با سیل، همکاری، امداد رسانی به هموطنان این استان برگزار شد.

گفتنی است شرکت حفاری شمال در کنار کمک رسانی پرسنل شرکت که شامل کمک‌های نقدی، مواد غذایی و ... بوده، دو دستگاه پیکاب نیز جهت خدمت رسانی به هموطنان آسیب دیده در اختیار دو مسجد شهرستان اهواز جهت ارسال و توزیع مواد غذایی و دارویی اختصاص داد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین