mfnews.ir

انتشار: ۱۱:۲۳ - ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۸
کد خبر : ۱۲۵۲۱
تعداد بازدید: ۵۴۱
رئیس بنیاد مستضعفان عنوان کرد؛
رئیس بنیاد مستضعفان گفت: ۹۹ درصد سند‌های املاک بنیاد علوی رایگان به مردم ارائه می‌شود، لذا افرادی که زمین مسکونی و کشاورزی آن‌ها هنوز سند علوی ندارد، با مراجعه به بنیاد مستضعفان استان ایلام با تشکیل پرونده در این راستا اقدام کنند.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان،  محمد سعیدی کیا در جمع مردم طاق گاورین از توابع شهرستان چرداول استان ایلام اظهار داشت: تاکنون ۴ هزار و ۷۰۰ سند املاک بنیاد علوی در ایلام واگذار شده است که با ۵۷۰ مورد امروز، این تعداد به ۵ هزار و ۹۰۰ سند افزایش خواهد یافت.
 
۹۹ درصد سند‌های بنیاد علوی رایگان واگذار می‌شود


وی افزود: ۹۹ درصد سند‌های املاک بنیاد علوی رایگان به مردم ارائه می شود؛ لذا افرادی که زمین مسکونی و کشاورزی آن‌ها هنوز سند علوی ندارد با مراجعه به بنیاد مستضعفان استان ایلام با تشکیل پرونده در این راستا اقدام کنند.

رئیس بنیاد مستضعفان بیان داشت: در جریان سیل اخیر، بیش از ۴۰۰ هزار تن سیمان مورد نیاز جهت بازسازی منازل خسارت دیده در کشور توسط بنیاد فراهم شده است.

سعیدی کیا اضافه کرد: سال گذشته ۲۵ میلیارد تومان با سود ۸ درصد در راستای اشتغال زایی روستایی به استان اختصاص داده شده که تاکنون جذب نشده است.

وی خاطرنشان کرد: روستاییان توانمند با ارائه‌ی طرح‌های اشتغال زایی تا پایان تیرماه سال جاری نسبت به دریافت تسهیلات یارانه‌ای اقدام کنند.

سعیدی کیا اضافه کرد: از سال ۹۴ تاکنون سه هزار متقاضی جهت دریافت تسهیلات در بانک سینا ثبت نام شده اند که از این تعداد تاکنون ۲۷۰۰ نفر تسهیلات دریافت کرده اند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: