mfnews.ir

انتشار: ۰۸:۵۹ - ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸
کد خبر : ۱۲۵۴۶
تعداد بازدید: ۲۷۶
رئیس بنیاد مستضعفان عنوان کرد؛
رئیس بنیاد مستضعفان گفت: محرومیت‌زدایی از مناطق محروم کشور اولویت این بنیاد بوده و شهرستان سروآباد به عنوان دهمین نقطه کشور با محوریت توسعه اشتغال روستایی از امروز به صورت رسمی وارد این پروسه می‌شود.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان، سعیدی‌کیا در نخستین گام از سفر خود به کردستان در دیدار با نماینده، ولی فقیه در کردستان اظهار کرد: از اول انقلاب تاکنون در کشور خیلی پول خرج کردیم و تاسیسات زیربنایی بسیاری را اجرایی کردیم.
 
توسعه اشتغال در مناطق روستایی اولویت بنیاد مستضعفان است
 

وی افزود: محور اصلی ما اشتغال است و در کنار این مبحث نیز به حوزه سلامت، بهداشت و درمان، ورزشی و دیگر عرصه‌ها توجه شده است.

سعیدی‌کیا خاطرنشان کرد: محور کار ما پروژه نیست و محور کار مردم و توانمندکردن آنان است لذا با شعار کار با مردم برای مردم فعالیت‌هایمان را در نقاط محروم کشور اجرا می‌کنیم.

وی افزود: در نخستین گام در قلعه گنج کرمان از چهار سال پیش فعالیت را آغاز کرده‌ایم و امروز برای دهمین نقطه کشور وارد کردستان شده‌ایم و نقطه مرزی سروآباد مدنظر قرار گرفته است.

سعیدی‌کیا اظهار داشت: در هر منطقه‌ای یک مدیر را انتخاب می‌کنیم و پروسه محرومیت‌زدایی را طی چندین سال انجام می‌دهیم.

وی همچنین از واگذاری کارخانه نساجی سنندج به شهرداری این شهر در آینده نزدیک خبر داد و گفت: اقدامات کارشناسی از سوی بنیاد و شهرداری سنندج در این خصوص اجرا خواهد شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین