mfnews.ir

انتشار: ۱۲:۱۵ - ۰۴ خرداد ۱۳۹۸
کد خبر : ۱۲۵۷۸
تعداد بازدید: ۶۴۱
با حضور رئیس بنیاد مستضعفان؛
۱۱ میلیارد و ۶۲۰ میلیون ریال پروژه اقتصادی و عمرانی با حضور رئیس بنیاد مستضعفان کشور، مسئولان محلی و مردم در شهر نمونه اقتصاد مقاومتی (قلعه گنج) به بهره برداری رسید.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان، فرماندار قلعه گنج در حاشیه افتتاح این پروژه‌ها به ایرنا گفت: طرح پرورش ۴۵ نفری شتر در روستای خیرآباد با اعتبار ۳۵۰ میلیون تومان و طرح پرورش ۱۲۰ قطعه‌ای بوقلمون در روستای پایابی این شهرستان با تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومان از محل تفاهمنامه مشارکتی بانک سینا، بنیاد مستضعفان و استانداری کرمان از جمله پروژه‌هایی است که به بهره برداری رسید.

افزون بر ۱۱ میلیارد ریال پروژه در قلعه گنج افتتاح شد


عطا ناوکی افزود: همچنین یک واحد خانه بهداشت در روستای حسین آباد از توابع بخش مرکزی قلعه گنج با زیربنای ۷۰ متر مربع بر اساس تفاهمنامه بنیاد علوی و دانشگاه علوم پزشکی جیرفت تجهیز شد و به بهره برداری رسید که ۸۰۰ خانوار را تحت پوشش قرار می‌دهد.


وی ادامه داد: دارالقرآن کریم شهرستان قلعه گنج نیز با زیربنای ۱۵۰ متر مربع و با اعتبار ۲۵۰ میلیون تومان با حضور سعیدی کیا و حجت الاسلام نجنو امام جمعه قلعه گنج و جمعی از روحانیون این شهرستان از محل اعتبارات بنیاد علوی به بهره برداری رسید.


ناوکی اظهار داشت: همچنین با حضور رئیس بنیاد مستضعفان کشور پروژه بَند سنگ ملاتی حوزه آبخیز شهری دستجرد با حجم عملیات اجرایی یکهزار و ۲۵۰ متر مکعب و حجم مخزن ۴۰ هزار متر مکعب از مجل تامین اعتبار تفاهم نامه بنیاد علوی و اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری جنوب کرمان با اعتبار سه میلیارد و ۶۲۰ میلیون ریال در روستای دستجرد از توابع بخش مرکزی قلعه گنج مورد بهره برداری قرار گرفت.

شهرستان قلعه گنج در فاصله ۴۵۰ کیلومتری جنوب استان کرمان قرار دارد و به عنوان شهر نمونه اقتصاد مقاومتی معرفی شده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: