mfnews.ir

انتشار: ۱۰:۵۵ - ۱۹ خرداد ۱۳۹۸
کد خبر : ۱۲۶۱۷
تعداد بازدید: ۶۳۵
شرکت مهستان (سهامی خاص) در نظر دارد نسبت به واگذاری امور نگهبانی و انتظامی پروژه‌های در حال احداث خود به شرکت‌های دارای مجوز از نیروی انتظامی اقدام نماید.
شرکت مهستان (سهامی خاص) به نشانی: تهران– شهرک قدس (شهرک غرب) -بلوارخوردین-چهارراه هرمزان-خیابان بوستان-شرکت مهستان در نظر دارد نسبت به واگذاری امور نگهبانی و انتظامی پروژه‌های در حال احداث خود به شرکت‌های دارای مجوز از نیروی انتظامی اقدام نماید؛ لذا متقاضیان می‌توانند جهت اطلاع بیشتر و تحویل گرفتن اسناد مناقصه از تاریخ ۱۸/۰۳/۱۳۹۸ لغایت ۲۰/۰۳/۱۳۹۸ بادردست داشتن معرفی نامه به دبیرخانه شرکت مراجعه نمایند.

به پیشنهاد‌های مشروط و مبهم و پیشنهاد‌هایی که با شرایط مندرج در آگهی اختلاف داشته باشد و یا بعد از مهلت مقرر واصل گردد، مطلقاً ترتیب اثر داده نخواهد شد. بدیهی است، این شرکت، در ردّ یا قبول هر یک یا تمام پیشنهادها، بدون آنکه نیاز به ذکر دلیل یا ارائه مستندات باشد، مخیر است. هزینه درج آگهی به عهده برنده مناقصه می‌باشد.

شرایط تکمیلی شرکت در مناقصه در اسناد موجود است و پیشنهاد دهندگان می‌بایست یک نسخه از شرایط مناقصه را دریافت و پس از امضاء و ممهور نمودن آن، به پیشنهاد خود ضمیمه نمایند.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۸۸۰۹۱۰۵۱-۰۲۱ داخلی ۲۱۹ تماس حاصل نمایید.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: