mfnews.ir

انتشار: ۱۰:۳۸ - ۲۱ خرداد ۱۳۹۸
کد خبر : ۱۲۶۳۰
تعداد بازدید: ۳۵۰
در راستای برگزاری هجدهمین نشست شورای همکاری تجاری I.C.B.C اتاق‌های بازرگانی و صنعت کشور‌های حاشیه دریای خزر، اولین نمایشگاه بین المللی توانمندی‌های صادراتی استان مازندران با حضور استانداران، سفرا، رایزنان و فعالان اقتصادی و تجاری کشور‌های هدف در ساری افتتاح شد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان، در راستای برگزاری هجدهمین نشست شورای همکاری تجاری I.C.B.C اتاق‌های بازرگانی و صنعت کشور‌های حاشیه دریای خزر، اولین نمایشگاه بین المللی توانمندی‌های صادراتی استان مازندران با حضور استانداران، سفرا، رایزنان و فعالان اقتصادی و تجاری کشور‌های هدف در ساری افتتاح شد.

غرفه این شرکت مورد توجه ویژه مسئولین کشوری، استانی و میهمانان و بازدید کنندگان قرار گرفت و در همان ساعت ابتدایی شروع نمایشگاه، آیت الله طبرسی نماینده محترم، ولی فقیه در استان مازندران و امام جمعه شهرستان ساری، احمد حسین زادگان استاندار مازندران و حسن قشقاوی سفیر ایران در اسپانیا از غرفه شرکت زراعی دشت ناز ساری بازدید کردند و از نزدیک در جریان آخرین دستاورد‌ها و ظرفیت‌های تولیدی و صادراتی این شرکت و هلدینگ فردوس پارس و اقدامات بنیاد مستضعفان در جهت توسعه بخش کشاورزی و دامپروری قرار گرفتند.

شایان ذکر است نخستین نمایشگاه بین المللی توانمندی‌های صادراتی مازندران با حضور بیش از ۱۳۰ شرکت از برند‌های معتبر این استان از بیستم خرداد ماه به مدت ۳ روز دایر است.

در هجدهمین اجلاسیه روئسای اتاق بازرگانی کشور‌های حاشیه خزر با برگزاری پنل‌های تخصصی (سرمایه گذاری، صنعت، گردشگری و کشاورزی)، فرصت‌های تجاری و سرمایه گذاری مازندران به میهمانان معرفی می‌گردد.

در حاشیه این اجلاس، حسن قشقاوی به همراه یک هیات سرمایه گذار از کشور اسپانیا از گلخانه مدرن هیدروپونیک سبزی و صیفی شرکت زراعی دشت ناز ساری بازدید ودر خصوص نحوه همکاری مذاکره کردند.
 
حضور شرکت «دشت ناز» در نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی مازندران
 
حضور شرکت «دشت ناز» در نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی مازندران
 
حضور شرکت «دشت ناز» در نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی مازندران
 
حضور شرکت «دشت ناز» در نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی مازندران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: