mfnews.ir

انتشار: ۱۵:۰۰ - ۲۲ خرداد ۱۳۹۸
کد خبر : ۱۲۶۳۸
تعداد بازدید: ۲۳۷
از مجموع ۱۸۸ روستای شهرستان گرمی در ۳۰ روستا طرح توان افزایی بنیاد مستضعفان به اجرا در آمده است.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان به نقل از خبرگزاری صدا و سیما از اردبیل؛ رئیس بنیاد مستضعفان کشور در بازدید از طرح‌های تولیدی و مراکز علمی و دیدار مردمی در روستا‌های شهرستان گرمی گفت: طرح آبادانی و پیشرفت منطقه‌ای بنیاد مستضعفان بعنوان هفتمین شهر کشور در گرمی پنج ماه است که آغاز شده و برای اجرای این طرح و ارائه خدمات مشاوره‌ای با عنوان‌های طرح جامع آبادانی و پیشرفت منطقه‌ای و طرح توان افزایی مردم با دانشگاه تهران قرارداد بسته شده است.
 
اجرای طرح توان افزایی بنیاد مستضعفان در ۳۰ روستای گرمی
 

سعیدی کیا همچنین از ارائه تسهیلات ویژه نیز برای طرح‌های توان افزایی به اهالی روستا‌ها در راستای ایجاد اشتغال خبر داد و افزود: از مجموع ۱۸۸ روستا در شهرستان گرمی در ۳۰ روستا طرح توان افزایی به اجرا در آمده است و بنیاد علوی به اندازه هر مقدار پس انداز توسط گروه‌ها تسهیلاتی را در اختیار گروه‌ها قرار می‌دهد و برای طرح‌های اشتغالزایی روستایی خرد و خانگی هزینه می‌شود.

رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی با اشاره به سفر به شهرستان گرمی گفت: این شهرستان برای ما بسیار حائز اهمیت است و با بررسی مطالعات کارشناسانه و تلاش مدیران منطقه‌ای درصدد هستیم محرومیت را از سطح شهر برداریم.

سعیدی کیا اظهار داشت: ارائه تسهیلات کم بهره به مناطق کم برخوردار اولویت اساسی این بنیاد است و برنامه ریزی شده ۱۵ میلیارد تومان تسهیلات توسط این بنیاد برای عمران و آبادانی روستا‌های گرمی ارائه شود.

وی از برنامه ریزی برای ایجاد مشاغل خرد در شهرستان گرمی خبر داد و افزود: انتظار داریم در مدت زمان مشخص تحول عظیمی در بخش اقتصاد و اشتغال گرمی ایجاد کنیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: