mfnews.ir

انتشار: ۰۹:۰۸ - ۰۱ تير ۱۳۹۸
کد خبر : ۱۲۶۷۷
تعداد بازدید: ۴۴۴
بانک سینا در تداوم ایفای مسوولیت‌های اجتماعی خود، حمایت از اشتغالزایی در مناطق روستایی و کم برخوردار را در دستور کار قرار داده که این حمایت‌ها به بهره برداری از بیش از ۱۷۰۰ طرح در این زمینه تاکنون، منتهی شده است.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان،  بانک سینا در این راستا، تا پایان خردادماه سال جاری سه هزار و ۵۰۰ طرح اشتغالزایی در مناطق روستایی و کم برخوردار را که در بخش‌های کشاورزی، صنعت، خدمات، معدن و ...  تامین مالی کرده که در نتیجه این اقدام،  زمینه اشتغال برای ۲۵ هزار نفر از جوانان این مرز و بوم فراهم شده است.
 
بانک سینا زمینه اشتغال ۲۵.۰۰۰ جوان را فراهم کرد
 

بر اساس این گزارش، بانک سینا با هدف حمایت از طرح‌های اشتغالزا در مناطق کمتر توسعه یافته کشور نسبت به امضای تفاهم نامه با ۳۰ استانداری کشور به عنوان بازوی اجرایی معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری اقدام کرده است که براساس این تفاهم نامه ها، طرح‌هایی که با اولویت اشتغالزایی و رفع محرومیت در مناطق کمتر توسعه یافته و همچنین ایجاد و حفظ اشتغال در بخش‌های کشاورزی، تولیدی صنعتی و خدمات باشند مورد حمایت این بانک خصوصی قرار می‌گیرند.

بر این اساس، کار آفرینانی که طرح و پروژه‌های تولیدی در منطقه ارائه کنند، مورد حمایت بانک سینا قرار می‌گیرند و تسهیلات یارانه‌ای به آن‌ها اعطا خواهد شد.

این تسهیلات در قالب تفاهم نامه‌ای که بین بانک سینا، بنیاد علوی و استانداری‌های کشور (ذیل معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری) به امضا رسیده، به متقاضیان واجد شرایط پرداخت خواهد شد.
 
همچنین بانک سینا به منظور کمک به رفع تنگنا‌های معیشتی مددجویان کمیته امداد حضرت امام (ره) و کمک به توسعه حمل و نقل روستایی کشور، نسبت به اعطای تسهیلات خرید خودروی حمل بار و مسافر به واجدان شرایط اقدام می‌کند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: