mfnews.ir

انتشار: ۱۳:۰۳ - ۰۲ تير ۱۳۹۸
کد خبر : ۱۲۶۸۶
تعداد بازدید: ۲۶۰
ماموستا صباح قادری امام جماعت روستای زیوار منطقه سروآباد ضمن سخنانی از فعالیت‌های بنیاد علوی در منطقه تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان، بنیاد علوی شهرستان سروآباد پذیرای تعدادی از مردم روستای ژیوار با همراهی امام جماعت، دهیار و مدیر مدرسه روستای ژیوار بود. در این دیدار ماموستا صباح قادری امام جماعت روستا ضمن سخنانی از فعالیت‌های بنیاد علوی در منطقه تشکر و قدردانی کرد و انجام چنین فعالیت‌های را تحسین برانگیز خواند.

تقدیر از تلاش‌های بنیاد علوی در سروآباد

 

ماموستا قادری در ادامه ضمن بیان تعدادی از مشکلات روستا افزود عدم زدودن چهره محرومیت از منطقه مشکلات شدیدی را ایجاد خواهد کرد و بزرگترین مشکلات در حوزه فرهنگی خواهد بود‌.

همچنین اقبال اداک مدیر مدرسه روستا از تلاش‌ها و زحمات بنیاد علوی برای تعمیر و تجهیز مدرسه روستا تشکر و قدردانی کرد. اداک در ادامه میزان محرومیت روستای ژیوار را در سطح بسیار بالا ذکر کرده و از مسئولین بنیاد علوی خواستند تلاش‌های خود را در راستای محرومیت زدایی روستا و منطقه افزایش دهند.

لازم به ذکر است بنیاد علوی به نمایندگی از بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در راستای محرومیت زدایی شهرستان سروآباد در این شهرستان استقرار یافته است. این نهاد علاوه بر‌ سروآباد در ۹ منطقه محروم دیگر کشور نیز با هدف محرومیت زدایی حضور دارد

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: