mfnews.ir

انتشار: ۱۱:۱۲ - ۰۳ تير ۱۳۹۸
کد خبر : ۱۲۶۹۳
تعداد بازدید: ۳۱۱
استاندار کرمانشاه عنوان کرد؛
استاندار کرمانشاه با اشاره به اجرای پروژه آبادانی و پیشرفت شهرستان سرپل ذهاب توسط بنیاد مستضعفان گفت: این پروژه توانمندسازی می‌تواند بسترساز تحول اقتصادی در سرپل ذهاب شود.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان، هوشنگ بازوند در نشست امضا تفاهم نامه پروژه آبادانی و پیشرفت سرپل ذهاب توسط بنیاد مستضعفان با حضور محمد سعیدی کیا اظهار داشت: امضای تفاهم نامه پروژه پیشرفت و آبادانی این شهرستان بی گمان یکی از برکات پرشمار سفر رهبر معظم انقلاب در رابطه ما مردم زلزله زده است.
 
پروژه توانمندسازی بنیاد مستضعفان بسترساز تحول اقتصادی در سرپل ذهاب است


وی گفت: این تفاهم نامه در راستای توانمندسازی مردم زلزله زده شهرستان سرپل ذهاب در حوزه اقتصاد است و وظیفه بازسازی کماکان برعهده نهاد‌های دولتی قرار دارد.

بازوند تاکید کرد مجموعه‌های دولتی با محوریت فرمانداری در این زمینه هماهنگی کامل با مجموعه بنیاد داشته باشند و موانع موجود در مسیر اجرای این پروژه ارزشمند را برطرف کنند.

استاندار کرمانشاه در ادامه گفت: امروز اگر شاهد یک پیشرفت چشمگیر و افتخارآمیز در روند نوسازی مناطق زلزله زده هستیم؛ بی گمان یکی از دلایل آن کمک‌های بنیاد مستضعفان است.

بازوند افزود: سعیدی کیا یک مدیر نام آشنا در مناطق زلزله زده است که زحمات زیادی را روند بازسازی مناطق متقبل شده اند.  سعیدی کیا اولین مسئول در سطح ملی بود که ساعت ۷ صبح وارد مناطق زلزله زده شد و همانجا موضوع تامین سیمان رایگان بازسازی مناطق زلزله زده را متقبل شدند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: