mfnews.ir

انتشار: ۱۳:۳۱ - ۳۰ تير ۱۳۹۸
کد خبر : ۱۲۸۱۳
تعداد بازدید: ۷۹۶
مدیر کل دفتر امور روستایی و شورا‌های استان سمنان خبر داد:
مدیرکل دفتر امور روستایی و شورا‌های استانداری سمنان: در ۲ سال گذشته بیش از ۳۵۰ میلیارد ریال تسهیلات در قالب طرح‌های محرومیت زدایی با همکاری یکی از بانک‌های عامل استان و بنیاد علوی به روستاییان استان تخصیص یافت.
به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان مهدی صمیمیان روز شنبه در گفتگو با خبرنگاران گفت:: در ۲ سال گذشته بیش از ۳۵۰ میلیارد ریال تسهیلات در قالب طرح‌های محرومیت زدایی با همکاری بانک سینا و بنیاد علوی بازوی محرومیت زدایی بنیاد مستضعفان برای روستاییان استان سمنان اختصاص یافته است.
 
پرداخت بیش از ۳۵۰ میلیارد ریال تسهیلات کم بهره بنیاد مستضعفان به روستاییان سمنانی
 
مدیرکل دفتر امور روستایی و شورا‌های استانداری سمنان اضافه کرد: کارمزد تسهیلات اعطا شده در این بخش به ۴۵۶ روستایی استان هشت درصد و با بازپرداخت پنج ساله است.
صمیمیان تصریح کرد: همچنین اعتبار‌هایی با همکاری یکی دیگر از بانک‌های عامل استان به دهیاری‌های استان سمنان اعطا می‌شود که این تسهیلات هم با کارمزد هشت درصد، یکسال تنفس برای بازپرداخت داشته و مدت زمان بازپرداخت تسهیلات هم پنج ساله است.
مدیرکل دفتر امور روستایی و شورا‌های استانداری سمنان افزود: توجه به دغدغه‌های روستائیان در دستور کار مسئولان استان قرار دارد و با برنامه‌ریزی اصولی برای رفع مشکلات دهیاری‌های سمنان در سال جاری تلاش می‌شود.
گفتنی است سمنان دارای ۳۰۸ روستای برخوردار از شورای اسلامی است و ۲۵۷ روستای استان هم دهیاری دارد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: